فیروز كريمي: با برادر ابراهيم توره قراردادي نبسته‌ايم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

فیروز كريمي: با برادر ابراهيم توره قراردادي نبسته‌ايم

پست توسط bahmanwolf »

سرمربي تيم فوتبال صبا باتري گفت:‌ براي متوقف كردن پرسپوليس، با برادر توره قراردادي نبسته‌ايم.

فيروز كريمي پس از تساوي مقابل پرسپوليس در جمع خبرنگاران عنوان كرد: اين بازي به من نچسبيد. فكر كنم اگر يك تيم آن را مي‌برد، با ارزش‌تر از تساوي بود.
وي افزود: دلخوري هواداران پرسپوليس از قطبي درست نيست چون بايد بدانند كه تيم‌ها دست سرمربي اين تيم را خوانده‌اند و اين تيم را شناخته‌اند.
كريمي اظهار داشت: پرسپوليس بهترين مهره‌هاي ايران را دارد؛ اما افشين‌ مهره‌هاي خود را گم كرده است. برخلاف سال گذشته كه در شش بازي، پس از 90 دقيقه گل خود را شانسي به ثمر رساند تا نتيجه به نفعش رقم بخورد، امسال اين شانس از او برگشته است.
وي عنوان كرد: گل بياتي‌نيا كه زده نشد و توپ به تير دروازه برخورد كرد، برايم تعجب‌‌آور بود. به من حق بدهيد كه در اين باره ناراحت باشم و تا حدي پيروزي را براي تيم خودم از دست رفته ببينم.
فيروز كريمي اظهار داشت: از قول من نوشته‌اند محل عروسي ديكارمو را من در برزيل انتخاب كرده‌ام يا احوال مادر توره را از او پرسيده‌ام؛ اما اين مسائل كذب است. به همين دليل سعي مي‌كنم با رسانه‌هاي نوشتاري زياد حرف نزنم.
وي افزود: قبل از ديدار مقابل پرسپوليس به هيچ عنوان براي توقف كردن اين تيم با اسماعيل توره، برادر بازيكن پرسپوليس قراردادي نداشته‌ايم يا سعي نكرده‌ايم كه دعواي اقوام آتسو را حل كنيم. اينها شايعاتي است كه به نام من قبل از بازي درآمد.
كريمي خاطر نشان ساخت: اين ديدار مي‌توانست صحنه‌هاي زيباتر و مهم‌تري داشته باشد. دو تيم با احتياط بازي كردند تا حداقل يك امتياز را بگيرند. همانطور كه سرمربي پرسپوليس گفته بود، اين تيم با ستاره‌هايش را به خوبي مي‌شناسم.

منبع:فارس
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”