راموس رکورددار اخراج در رئال

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

راموس رکورددار اخراج در رئال

پست توسط samanrossonero »

تصویر


تداوم روند دريافت كارت قرمزهاي سرخيو راموس، ركورد ناخوشايند بيشترين اخراج در هر فصل از تاريخ باشگاه رئال مادريد را براي اين مدافع اسپانيايي به ارمغان آورده است.

راموس در ديدار شنبه شب برابر مالاگا براي هشتمين بار در طول دوران عضويت خود در باشگاه رئال مادريد اخراج شد كه به اين ترتيب وضعيت مبهم خود در اين تيم را بيش از پيش خراب كرد.

به گزارش سايت گل، تنها كسي كه بيش از راموس كارت قرمز دريافت كرده، فرناندو هيه رو با ‪ ۱۰‬كارت در طول ‪ ۱۴‬فصل است درحاليكه راموس هنوز به ميانه چهارمين سال حضورش در رئال مادريد هم نرسيده و تنها دو كارت ديگر تا رسيدن به ركورد هيه رو فاصله دارد.

راموس هم اكنون نيز با ميانگين دريافت دو كارت در هر فصل، بدترين آمار در تاريخ باشگاه رئال مادريد را به نام خود ثبت كرده است.

هوگو سانچز با هفت كارت در هفت فصل تنها كسي است كه مي‌تواند با راموس رقابت كند. گوتي نيز با هفت كارت در ‪ ۱۴‬فصل رتبه سوم را صاحب است.

با توجه به اينكه ادامه حضور راموس در رئال مادريد پيش از اين هم مورد ابهام قرار داشت، اخراج او در ديدار شب گذشته حتي اگر در بهترين حالت به عنوان كينه ورزي داور تصور شود، كمكي به بهبود اوضاعش نخواهد كرد.

رئال مادريد در ديدار شنبه شب، با چهار گل گونزالو هيگواين مهاجم آرژانتيني خود، سه بار گلهاي خورده از مالاگا را جبران كرد تا نه تنها از يك شكست نجات يابد بلكه در نهايت چهار بر سه بر اين تيم غلبه كرده و براي نخستين بار در اين فصل به صدر جدول لاليگا صعود كند.

اين صدرنشيني با برتري بارسلونا برابر وايادوليد دوام زيادي نداشت.


منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”