هانری:رونالدو در مقایسه با مسی هیچ است!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

هانری:رونالدو در مقایسه با مسی هیچ است!!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر

تيه ري هانري مهاجم باشگاه بارسلونا اسپانيا مدعي است كه كريستيانو رونالدو به هيچ عنوان استحقاق دريافت جايزه توپ طلايي را ندارد و ليونل مسي هم تيمي آرژانتيني خود را بهترين بازيكن جهان دانست.

درحاليكه تنها سه هفته تا انتخاب و معرفي بهترين بازيكن سال اروپا باقي مانده و سه بازيكن ديگر به نام ايكر كاسياس، ژاوي و فرناندو تورس هم در ليست نامزدها قرار دارند، رقابت اصلي ميان مسي و رونالدو، هافبك پرتغالي باشگاه منچستريونايتد، ادامه دارد.

به نوشته سايت گل، مسي شخصا معتقد است كه اين جايزه بايد به ژاوي يا سرخيو كن آگرو تعلق گيرد و رونالدو به صراحت اعلام كرده كه خود را شايسته ترين فرد براي تصاحب عنوان بهترين بازيكن سال مي‌داند.

درهمين حال، مهاجم فرانسوي بارسلونا به حمايت از هم تيمي ‪ ۲۱‬ساله خود پرداخته و وي را بهترين بازيكن قاره اروپا و در واقع بهترين بازيكن جهان ناميده است.

كاپيتان سابق آرسنال درگفت و گو با مطبوعات اظهارداشت: مسي بهترين است، كاري كه او انجام مي‌دهد از دنياي ديگري است، او فوق‌العاده است، من بعد از تماشاي ديدار آرسنال با منچستريونايتد مطمئن شدم كه مسي چيز ديگري است هانري در خاتمه تاكيد كرد: اصلا نيازي به مقايسه نيست، مسي سزاوار توپ طلايي بهترين بازيكن امسال است.

منبع:ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 2 بار
سپاس‌های دریافتی: 65 بار

پست توسط armin7 »

inam az hesadate,ronaldo harf nadare
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”