رونالدو بازهم مصدوم شد!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

رونالدو بازهم مصدوم شد!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر

به گفته يک گزارشگر برزيلي، "رونالدو" مهاجم سابق تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا با مصدوميت ديگري از ناحيه زانو مواجه شده که مي تواند بازگشت او را به فوتبال بيشتر به تاخير بيندازد.

تاندون زانوي چپ اين ستاره برزيلي روز 13 فوريه در جريان بازي در مسابقات سري آ مقابل ليوورنو پاره شد.

قرارداد او نيز ژوئن گذشته با آث ميلان به اتمام رسيد و طي يک روند طولاني مدت، چند ماه گذشته را به تلاش براي بهبودي و بازگشت به فوتبال پرداخته است.

رونالدو در حال حاضر مشغول تمرين با تيم فلامنگو برزيل است اما گزارشگري به نام "رناتو مائوريچيو پرادو" که براي روزنامه "او گلوبو" کار مي کند در يک برنامه تلويزيوني اعلام کرد، اين بازيکن 32 ساله دچار آسيب ديدگي زانوي چپ شده که بازگشت او را به تاخير خواهد انداخت. به گفته پرادو، به همين دليل رونالدو هنوز در مورد آينده اش به هيچ باشگاهي تعهد نداده است.

با وجود اين "لوييس رونکو" پزشک تيم فلامنگو، چنين خبري را در مورد ستاره سابق بارسلونا تکذيب کرده است.

روني در حال حاضر در ريودوژانيرو به سر مي برد و در هفته هاي اخير خبرهايي از ابراز تمايل تعدادي از باشگاه هاي اروپا از جمله پاريسن ژرمن و منچسترسيتي براي به خدمت گرفتن او منتشر شده است.

باشگاه سي ينا در سري آ ايتاليا نيز پيشنهادي را مطرح کرده است اما طبق تاکيد مدير برنامه هاي رونالدو، بعيد است اين بازيکن چنين پيشنهادي را بپذيرد.


منبع: ایرنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”