رائول:شرمنده ام...!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

رائول:شرمنده ام...!!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر


چهره کاپيتان باسابقه تيم فوتبال رئال مادريد پس از حذف از رقابت‌هاي جام حذفي آن هم توسط يک تيم دسته سومي بسيار مغموم بود.

رئال مادريد شب گذشته در بازي برگشت دور چهارم جام حذفي اسپانيا در حالي که تا دقايق پاياني 4-2 از تيم دسته سومي رئال يونيون پيش بود،اما گل سوم را دريافت کرد تا به دليل گل زده بيشتر حريف در "سانتياگو برنابئو" با سرافکندگي اين رقابت ها را ترک کند.
اين نتيجه در حالي رقم خورد که "رائول گونزالس" در اين ديدار تلاش بسياري از خود نشان داد و سه گل نيز به ثمر رساند.
او که نمي خواست ساير بازيکنان را نصيحت کند،از اينکه باز هم از گردونه اين رقابت ها همچون سال هاي گذشته حذف مي شوند،بسيار نااميد بود.
کاپيتان رئال مادريد در پايان اين بازي گفت:حذف در اين شرايط يک امتياز منفي ديگر براي باشگاهي است که ما در آن بازي مي کنيم،اما اين براي اولين بار نيست که چنين اتفاقي رخ مي دهد.
رائول افزود:اين يک حذف دردناک بود که برايمان رخ داد.ما در ديدار برابر تيمي از دسته سوم 6 گل دريافت کرديم و از گردونه رقابت ها خارج شديم.بايد اشتباهتمان را بررسي و تصحيح کرده و با اطمينان بيشتري به جلو حرکت کنيم.منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”