آنرى: به پوشيدن لباس بارسا افتخار مى كنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

آنرى: به پوشيدن لباس بارسا افتخار مى كنم

پست توسط samanrossonero »

تصویر

چندى پيش اعلام شد كه باشگاه چلسى قصد دارد " تيرى آنرى " را دوباره به انگلستان بازگرداند اما اين مهاجم فرانسوى ضمن تكذيب اين خبر اعلام كرد كه از شرايط خود در نوكمپ كاملاً رضايت داشته و حاضر نيست اين باشگاه را ترك كند. او بعد از سپرى كردن يك دوره ناموفق در اسپانيا اين بار قصد دارد خود را به گوارديولا اثبات كند.

آنری در مورد شایعات اخیر گفت: از حضورم در باشگاه بسيار خوشحالم و تصميمم واضح است قصد ندارم به جزيره بازگردم امكان دارد در انگلستان بهتر باشم اما هنوز با بارسلونا افتخارى كسب نكرده ام به همين دليل مجبورم بمانم. اين فقط به خاطر ليگ قهرمانان نيست بلكه مى خواهم در ليگ و كوپا دل رى نيز قهرمان شوم. آب وهوا و غذاى بارسلون را دوست دارم و از حضورم در اين شهر خوشحال هستم. وقتى لباس آبى و انارى بارسلونا را مى پوشم احساس غرور مى كنم باعث افتخار من است كه در اين باشگاه محبوب توپ مى زنم.

مهاجم فرانسوی تیم بارسلونا اعتقاد دارد اتوئو بهترين مهاجم مركزى دنياست و او را براى بازى در اين پست مناسب تر از خود مى داند: نمى خواهم بهانه بياورم اما اگر به عنوان يك تيم كار كنيم حتماً موفق مى شويم. در اختيار داشتن بهترين هاى دنيا هيچ چيز را تضمين نمى كند ما بهترين مهاجم مركزى جهان يعنى اتوئو را در اختيار داريم او بهتر از من در اين پست بازى مى كند و خوش شانس هستيم كه هنوز نوكمپ را ترك نكرده است هواداران حق داشتند كه فصل گذشته از ما ناراحت باشند ، چرا كه خوب كار نكرديم من هم زمانى كه بد بازى مى كردم بسيار ناراحت مى شدم آنها بايد بدانند بازيكنان خود نيز راحت نيستند. قبلاً با وجود در اختيار داشتن بازيكنان بزرگ بسيار بد كار مى كرديم اما اين فصل مثل يك تيم منسجم عمل مى كنيم و خوب نتيجه مى گيريم.

هنوز عده اى شرايط آنرى را در آرسنال با موفقيت هاى وى مقايسه مى كنند ، وی در این مورد گفت: دوست ندارم دوباره اين بحث را شروع كنم. در آرسنال وظايف ديگرى داشتم و در پست مدافعان حركت مى كردم اما حالا بايد در كناره ها بازى كنم. طبيعى است كه درست همان كارى را انجام بدهم كه از من خواسته مى شود توانايى هاى اتوئو در مركز خط حمله بيشتر از من است.

منبع: ابرار ورزشی
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”