گزارش تمرین تیم ملی؛ باقری دستیار دایی شد!!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

گزارش تمرین تیم ملی؛ باقری دستیار دایی شد!!!

پست توسط samanrossonero »

تمرين تيم ملي فوتبال ايران امروز (پنج‌شنبه) در نوبت عصر در كمپ تيم هاي ملي برگزار شد.

اين تمرين از ساعت 15:30 آغاز و پس از يك ساعت و سي دقيقه به پايان رسيد. از نكات قابل توجه تمرين امروز پا به توپ شدن "كريم باقري" در تمرينات و نبود هيچ بازيكن مصدومي در تركيب تيم ملي بود.

بازيكنان ابتدا با دويدن به دور زمين بدن‌هاي خود را گرم كردن و پس از آن نرمش‌هاي سبك حركات زيك زاگي و استارت‌هاي كوتاه و بلند با سوت علي دايي را در دستور كار داشتند. پس از آن بازيكنان تيم ملي تا پايان تمرين به بازي فوتبال در دونوبت روي آوردند. آنها در نوبت اول در زميني به وسعت 60 درصد زمين بزرگ فوتبال، در قالب دو تيم با دستور حفظ توپ و دادن پاس هاي بيشتر و پس از آن حمله به سمت دروازه را بازي كردند.

اين فوتبال در نوبت اول سي دقيقه به طول انجاميد و بازيكنان در سي دقيقه دوم به دستور علي دايي زمين بازي‌شان را كوچك تر كردند و در نيمه‌يي از زمين فوتبال فشرده‌تري را بازي كردند.

علي دايي در اين بازي بازيكنان نسبتا اصلي‌تر تيم ملي چون كريم باقري مهرزاد معدنچي، رسول خطيبي، سيد جلال حسيني، ستار زارع، حسين كعبي، پيروز قرباني، سيد صالحي، غلام نژاد و غلامرضا رضايي را در تركيب يك تيم قرار داده بود.

دروازه‌بانان تيم ملي نيز هر چند دقيقه يك بار جاي‌شان را با يكديگر تعويض مي‌كردند و دروازه‌بان خارج از بازي در قسمت ديگري از زمين به همراه بهزاد غلام‌پور تمرينات اختصاصي را انجام مي‌دادند.

كريم باقري در اين بازي به عنوان بازيكن محور دستورات تاكتيكي را به همراه علي دايي مدام به بازيكنان گوشزد مي‌كرد.

هم‌چنين هومن افاضلي مربي تيم ملي به دليل كسالت در تمرين نوبت عصر امروز غايب بود.

حدود20 نفر تمرينات اين نوبت تيم ملي را از نزديك نظاره گر بودند كه ده نفر از آنها را ليدرهاي باشگاه پرسپوليس و استقلال تشكيل مي‌دادند.

آنها پس از اعلام اتحاد با يكديگر در قالب دو گروه در دو قسمت سكوهاي تماشاچيان شروع به تشويق بازيكنان و تيم ملي ايران كردند.

ليدرهاي هر يك از تيم هاي قرمز و آبي بازيكنان تيم باشگاهي خودشان را بيشتر تشويق مي‌كردند.

تمرينات تيم ملي جمعه تنها در نوبت عصر و روز شنبه نيز در دو نوبت صبح و عصر پيگيري خواهد شد و ملي‌پوشان نيز يك‌شنبه عازم امارات خواهد شد.


منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”