كاسياس: تا پايان با او هستيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

كاسياس: تا پايان با او هستيم

پست توسط samanrossonero »

تصویر

سنگربان شماره يك رئال مادريد به حمايت از سرمربي آلماني اين تيم پرداخت.

در حالي كه اين روزها رئال مادريد با حذف از جام حذفي اسپانيا توسط تيم دسته سومي رئال يونيون و دو شكست پياپي در ليگ قهرمانان اروپا با بحران دست و پنجه نرم مي‌كند، سران باشگاه اسپانيايي چندي پيش به سرمربي آلماني خود هشدار دادند كه تيم را از وضعيت فعلي خارج كند چرا كه در غير اين صورت از كار بركنار خواهد شد.

ايكر كاسياس دروازه‌بان شماره يك رئالي‌ها با حمايت از برند شوستر به روزنامه ماركا گفت: «ما از همان ابتدا با شوستر هم صدا بوده‌ايم و بدون شك به حمايت از او ادامه خواهيم داد. او از زمان روي كار آمدن خود حال و هواي ديگري به تيم ما بخشيده است و همه از بازيكنان گرفته تا اعضاي كادر باشگاه تا پايان در كنار او هستند.»

كاسياس درمورد ديدارهايي كه چندي پيش بين سران رئال مادريد و برند شوستر انجام شد، تاكيد كرد كه اين ديدارها كاملا دوستانه بوده و هيچ اختلافي در ميان نبوده است.

وي گفت: «اين ديدارها به هيچ وجه با وخامت همراه نبوده است. انجام گرفتن اين ديدارها تنها در راستاي حل مشكل‌هاي اخير و اتحاد بخشيدن هرچه بيشتر به تيم بوده است.منبع:ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”