باشگاه رم: آکوئیلانی و وچينيچ فروشی نیستند

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

باشگاه رم: آکوئیلانی و وچينيچ فروشی نیستند

پست توسط samanrossonero »

تصویر

" دانیله پرادی " مدیر باشگاه رم اعلام کرد که " آلبرتو آکوئیلانی " و " مارکو وچينيچ " فروشی نیستند.

در روز های گذشته گزارش های مبنی بر فروش این دو بازیکن به تیم های رئال مادرید اسپانیا و یوونتوس ایتالیا شنیده می شد، اما مدیر باشگاه رم تمام شایعات را تکذیب کرد و اعلام کرد که این دو بازیکن رم را ترک نخواند کرد.

پرادی در مورد شایعات اخیر مبنی بر انتقال وچينيچ به رئال مادرید گفت: اول از هر چیز باید بگویم که تیم رم قصد فروش این بازیکن را ندارد، دوم اینکه ما هیچ پیشنهادی مبنی بر علاقمندی رئال مادرید برای جذب وچينيچ دریافت نکرده ایم. ضمن اینکه من هیچ صحبتی با مياتوويچ نداشته ام و هر گونه خبر در این مورد را تکذیب می کنم. وچينيچ یکی از بازیکن های رم است و همچنان در رم خواهد ماند.

وی در مورد شایعاتی هم که در مورد رفتن آکوئیلانی به یوونتوس گفته می شود ، گفت: ما در حال مذاکره با او هستیم تا تاریخ قراردادش رو افزایش دهیم، ضمن اینکه این بازیکن با ما تا سال 2010 قرارداد دارد. من با این بازیکن و مدیر برنامه هایش صحبت کرده ام، او از شرایطش در تیم رم راضی است.

مدیر تیم رم در حالی از تمدید قرارداد با آکوئیلانی سخن گفت که روزنامه ی" لا استامپا " ادعا کرده است که " آلبرتو آکوئیلانی " با مسئولان تیم یوونتوس مذاکراتی را انجام داده است.

منبع: hآرین اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”