خداداد احساساتی نتوانست شاگردانش را تنها بگذارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

خداداد احساساتی نتوانست شاگردانش را تنها بگذارد

پست توسط samanrossonero »

تصویر

مربي تيم فوتبال پيام مشهد گفت:در ديدار امروز برابر راه آهن خداداد عزيزي تيم را هدايت كرد و تركيب را هم با مشورت وي انتخاب كرديم.

مجيد حسيني پور در گفت و گو با خبرنگاران در مورد ديدار با راه آهن اظهار داشت:تيم ما 15 روز است كه تمريني نداشته است و شب گذشته نيز با اتوبوس راهي تهران شده و مستقيما از اتوبوس وارد رختكن ورزشگاه شديم.
مربي تيم پيام با اشاره به اينكه قرار بود با 10 نفر راهي تهران شوند، گفت: تا ساعت 21 پنج شنبه حتي نمي دانستيم كه به تهران مي آييم. ابتدا بازيكنان غير بومي نمي خواستند همراه تيم بيايند؛ اما در نهايت با پا در مياني شاكري مالك باشگاه و قول هاي مساعدي كه داد، تيم راهي شد.
حسيني پور در مورد ديدار با راه آهن عنوان كرد: در نيمه نخست خيلي خوب بازي نكرديم؛ اما در نيمه دوم دست محمود ياوري را خوانده و اجازه نداديم خواسته اش را در زمين اجرا كند. اين يك امتياز با توجه به شرايطي كه داشتيم به اندازه سه امتياز براي ما ارزش داشت.
حسيني پور در مورد اين كه چه كسي اين تيم را برابر راه آهن هدايت كرد، اظهار داشت: خداداد عزيزي تيم را هدايت كرد؛ اما روي نيمكت ننشست. تركيب تيم نيز با مشورت وي مشخص شد.منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”