ایران برای صعود به جام جهانی کار دشواری دارد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

ایران برای صعود به جام جهانی کار دشواری دارد

پست توسط samanrossonero »

مفسران گوناگون و مختلف و چند ملیتی دوبی اسپورت همچنان بر این اعتقاد هستند که تیم ملی ایران با اقبالی بلند از شکست گریخت و کسب تساوی و تقسیم امتیازها در این دیدار ناعادلانه بود. آنها معتقد هستند کسب تساوی توسط تیم ملی ایران در برابر امارات برای ایرانی ها به معنی کسب پیروزی و برایشان با ارزش بود.
به گزارش روز سه شنبه خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، هشت مفسر این شبکه تلویزیونی بر این باور هستند حتی بازیکنان ایرانی شاغل در اروپا نیز اسیر بازی با قدرت تیم ملی امارات شدند.
آنها معتقدند این ایرانی ها بودند که در بسیاری از اوقات بازی به راحتی دریبل می خوردند. آنها فاقد هماهنگی لازم با یکدیگر بوده و در پیدا کردن و پاس دادن به یکدیگر بسیار مبتدی عمل می کردند.
این مفسران همچنین اضافه کردند: در جنگ بین مربیان دومینک دست دایی را بسیار خوب خوانده بود اما بی دقتی مهاجمان امارات مانع آن شد که یک پیروزی با ارزش در ورزشگاه مکتوم برای اماراتی ها رقم بخورد.
یکی از این مفسران نیز ضعف بارز تیم ملی ایران در برابر امارات را عدم استفاده درست آنها از پتانسیل های درون این فوتبال برشمرد و تاکید کرد: تیم ملی ایران در سه دیدار مرحله کنونی خود در حد متوسط و زیر آن ظاهر شده است و برای صعود کار دشواری پیش روی دارد.
وی افزود: گل کریم باقری به دلیل قدرت ایران در این دیدار نبود بلکه آنها به دلیل برتری ذاتی فوتبال خود به آن دست پیدا کردند.
وی ضعف در گلزنی و تحلیل قوای جسمانی در لحظات پایانی بازی را معضلی برای تیم ملی امارات در راه صعود به جام جهانی توصیف کرد و گفت: امیدهای امارات بسیار کم است اما تیم ملی ایران نیز صعود آسانی پیش روی نخواهد داشت.


منبع:ایسکانیوز
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”