**بر باد رفته...((جالب و خواندنی))**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**بر باد رفته...((جالب و خواندنی))**

پست توسط samanrossonero »

با سلام.
تو این پست میخوام در مورد دو تیم مطرحی صحبت کنم که الان دیگه مطرح نیستند و هوادارای این تیم شدن هوادار چلسی و امثال اون.

تصویر

اس اس لاتزیو.
تیم قدرتمند دهه نود که در همه جای دنیا هواداران زیادی داشت اما در فصل 99-2000 با ورشکستگی مواجه شد و به مرز نابودی رسید و امروز هواداران کمی در ایران داره.
از دیدن عکس شاید تعجب کنید اما بذارید معرفی کنم لاتزیو سال 99 رو:

بالا از چپ به راست:

الساندرو نستا-کریستین ویری-سیلیشا میهایلوویچ-جوزپه پانکارو-لوکا مارکجیانی-روبرتو مانچینی.

پایین از چپ به راست:

دژان استانکوویچ-جوزپه فاوالی-ماتیاس آلمیدا-پاول ندود-مارچلو سالاس.

این تیم جزو قویترین تیمهای دنیا بود و همانطور که می بینید بهترین بازیکنان جهان در این تیم بودند.

از سایر بازیکنها میشه به :

یاپ استم-هرنان کرسپو-دیمیتریو آلبرتینی-فرناندو کوتو-کلودیو لوپز-انریکو کیزا-استفانو فیوره-آنجلو پروتزی و... اشاره کرد.

تصویر

اف سی پارما.

تیم بزرگ و با قدمت شهر پارما.
این تیم هم به سرنوشت لاتزیو دچار گشت.

بازیکنان درون عکس:

نستور سنسینی (کاپیتان اسبق تیم ملی آرژانتین)-لیلیان تورام-جیان لوییجی بوفون-آلن بوقوسیان (هافبک اسبق تیم ملی فرانسه)-دینو باجیو (برادر روبرتو باجیو معروف)-خوان سباستین ورون.

پایین از چپ به راست:

آنتونیو بناریوو-فابیو کانناوارو-استفانو فیوره-انریکو کیزا-هرنان کرسپو-

از سایر بازیکنان این تیم میشه به :

آدریانوی معروف تیم اینتر-آدریان موتو تیم فیورنتینا-یوهان میکود فرانسوی-مارکو مارکیونی-آلبرتو جیلاردینو اشاره کرد

امیدوارم روزی این دو تیم بر باد رفته به اوج بازگردن و تیمهایی مثل چلسی و منچسترسیتی به جایگاه اصلی شون که رتبه 8 تا 16 جدول انگلیس هست برگردن.

(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

داشت یادم میرفت.
یکی از دوستان که در بخش نظامی فعالیت می کنن به خاطر تذکر بنده در مورد لحن بد صحبتشون به من در یک پیغام خصوصی فرمدن برو تو بخش خودت و پست چرت و پرت بده.
هر کسی یک تخصصی داره و باید برای مهارت و علاقه همدیگه احترام قائل باشیم.
نمی خوام از خودم تعریف کنم،امروز تو بازی چلسی و نیوکاسل من روش بازی و تعویض های نیوکاسل رو پیش بینی کردم و درست هم از آب در اومد اما اصلآ شانسی نبود و تعجب دوستاتنم رو به همراه داشت،من از بچگی تو فوتبال و جمع های فوتبالی بزرگ شدم و عضو تیم نوجوانان ابومسلم بودم و فوتبال رو خوب درک می کنم و به جز دروازه بانی در همه پستها بازی کردم و نسبتآ موفق هم بودم.می خواستم بدونم ایشون که به من اینجوری ابراز لطف کردن می تونن تاکتیک جنگی آمریکا یا هر کشوری که خدایی نکرده به ایران حمله می کنه پیش بینی کنن؟
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”