**به دلايل عقايد شخصي رفتم((قطبي))**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**به دلايل عقايد شخصي رفتم((قطبي))**

پست توسط samanrossonero »

سرمربي سابق تيم فوتبال پرسپوليس تهران گفت:‌ جدايي من به خاطر عقايد شخصي بود و ارتباطي با فردي خاصي نداشت.

افشين قطبي در گفت ‌وگو با خبرنگاران اظهار داشت: همانطور كه قبل از خروج از ايران گفتم، عاشق پرسپوليس و ايران هستم و فقط به خاطر عقايد شخصي از اين تيم جدا شدم.
وي افزود: متاسفانه شنيده ام از قول من مطالبي در ايران منتشر شد كه گفته ام اگر در هيئت مديره يا مديريت باشگاه تغييرات ايجاد شود، بازمي گردم، در حالي كه اين مسائل صحت ندارد،‌ چراكه من به خاطر شخص خاصلي از پرسپوليس جدا نشدم.
سرمربي مستعفي پرسپوليس ادامه داد: با اعضاي هيئت مديره هيچ مشكلي ندارم و از اصحاب رسانه مي خواهم اينچنين از قول من اظهاراتي كه صحت ندارد را مطرح نكنند.
وي ادامه داد: هرگز نگفتم در صورتي كه مصطفوي برود من بر مي‌گردم. وي از بزرگان فوتبال ايران است و مشكلي با او نداشتم كه به دنبال تغييرش باشم.
قطبي خاطرنشان كرد: اگر مي ماندم، برخي اجازه نمي دادند پرسپوليس دوباره قهرمان شود و به همين دليل تصميم گرفتم بروم شايد دست از سر تيم بردارند.
وي تاكيد كرد: باز هم از تمام مسئولان باشگاه تشكر مي‌كنم و بايد بدانند هنوز قلبم با آنها است. اميدوارم پرسپوليس با پيرواني كه بهترين انتخاب‌ بود، نتيجه بگيرد و قهرمان شود.


منبع:فارس
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 237
تاریخ عضویت: شنبه ۴ شهریور ۱۳۸۵, ۱۰:۳۹ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 13 بار
سپاس‌های دریافتی: 83 بار

پست توسط padeshah »

قطبي و ديگر هيج...
من شخصا از همان تولد عاشق آسمان و رنگ پر شكوه آبي بودم و بازي هاي استقلال رو از وقتي ادموند اختر بازي مي كرد به ياد دارم اما پرسپوليس قطبي چيز ديگري بود :razz:
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”