افتتاح شبکه مستقل ورزش: تابستان 88

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
پست: 1130
تاریخ عضویت: جمعه 30 آذر 1386, 8:55 pm
محل اقامت: تهران
سپاس‌های ارسالی: 1197 بار
سپاس‌های دریافتی: 2065 بار
تماس:

افتتاح شبکه مستقل ورزش: تابستان 88

پست توسط N@VID »

 معاون سيما: شبکه تلويزيوني مستقل ورزش سال 88 راه اندازي مي شود  

معاون سيما گفت: شبکه تلويزيوني ورزش، تابستان سال آينده با 24 ساعت فعاليت شبانه‌روزي، راه اندازي خواهد شد.

به گزارش ايرنا، "مرتضي ميرباقري"، افزود: دو سطح کلان براي راه اندازي شبکه ورزش وجود دارد که يکي از آنها سطح نرم‌افزاري و برنامه‌ريزي است که 100 درصد آن انجام شده و سطح ديگر هم بخش سخت افزاري و امکانات فني است که 50 درصد آن انجام شده و امکانات مالي و فني را مي‌طلبد تا به انجام برسد.
وي افزود: ما فکر مي‌کرديم که با پشتيباني دولت و مجلس در اصلاحات بودجه، مي‌توانيم آن را امسال راه اندازي کنيم، اما اين اتفاق روي نداد و راه اندازي شبکه ورزش به سال آينده موکول شد و ما در نيمه نخست سال آينده با تاسيس شبکه جديدي مواجه خواهيم بود.
معاون سيما تصريح کرد: در هر صورت اين بودجه براي راه‌اندازي اين شبکه بايد تخصيص داده شود که معمولاً در ماه‌هاي اول سال اين تخصيص‌ها بطور کامل انجام مي‌گيرد و ما در تابستان سال آينده يک شبکه ورزش خواهيم داشت.
او اظهار داشت: اين شبکه تمام برنامه‌هايش ورزشي خواهد بود و اگر برنامه‌هاي ورزشي‌ بيش از ظرفيت شبکه جديد راه اندازي شده باشد، شبکه‌هاي ديگري هم به پخش آن‌ها مبادرت خواهند کرد.
ميرباقري، در ادامه خاطر نشان کرد: ارزيابي ما اين است که شبکه سه سيما همچنان 20 تا 30 درصد برنامه‌هاي ورزشي خواهد داشت و در شبکه‌هاي يک و دو سيما نيز برنامه‌هاي ورزشي خواهيم داشت، زيرا حجم برنامه هاي ورزشي بسيار بالاست و يک شبکه به تنهايي نمي‌تواند اين حجم را پر کند.
وي تصريح کرد: البته شبکه ورزش در همان ابتداي کار خود بطور 24 ساعته فعاليت خواهد کرد که در ابتداي فعاليت بخشي از برنامه‌ها توليدي و بخشي از آنها هم غيرتوليدي خواهد بود.
ميرباقري در پاسخ به اين سؤال که "در صورت انتقال برنامه‌هاي ورزشي به شبکه ورزش، فضاي خالي ايجاد شده در شبکه سه سيما با چه برنامه‌هايي پر مي شود؟» اظهار داشت: در اين بخش‌ها به موضوعات ديگر جوانان مانند آسيب‌هاي اجتماعي، اشتغال، ازدواج و ... خواهيم پرداخت.
وي در پايان تصريح کرد: در حال حاضر، اولويت ما راه‌اندازي يک شبکه تلويزيوني مستقل ورزش است.

ایرنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”