چلسي پذيراي بهترين بازيكن سال آسیا(iتوسعه فوتبال اسیا)

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چلسي پذيراي بهترين بازيكن سال آسیا(iتوسعه فوتبال اسیا)

پست توسط bahmanwolf »

این اقدام چلسی را باید تحسین کرد که هدف جذب بازیکن های اسیایی را توسعه دادن به فوتبال اسیا میداند و قرارداد در این زمینه با ای اف سی امضا کرده.چلسی در این کار مهم پیش قدم بوده و من برای این اقدام به چلسی افتخار میکنمسرور جعفر اف، بهترين بازيكن سال فوتبال آسيا كه شب گذشته /سه شنبه/ در شهر شانگهاي چين جايزه خود را دريافت كرد، به دعوت باشگاه چلسي انگليس براي مدتي همراه با اين تيم تمرين خواهد كرد.

هافبك تيم ملي فوتبال ازبكستان به خاطر كسب عنوان بهترين بازيكن سال فوتبال آسيا اين فرصت را يافته است كه براي مدتي در كمپ كوبام باشگاه چلسي تمرين كند.

به گزارش سايت اختصاصي باشگاه، احمد خليل عضو تيم قهرمان امارات در رقابتهاي قهرماني زير ‪ ۱۹‬سال آسيا نيز كه سه شنبه شب جايزه بهترين بازيكن جوان سال قاره را دريافت كرد، به كمپ چلسي دعوت شده است.

باشگاه ليگ برتري چلسي قراردادي با كنفدراسيون فوتبال آسيا دارد كه بر مبناي همان توافق اين اقدامات را در دستور كار خود قرار داده است.

سيمون گرينبرگ رييس باشگاه اظهارداشت: طبق توافقي كه داشته‌ايم خوشحال خواهيم شد در كوبام پذيراي احمد خليل و جعفراف باشيم، قرارداد همكاري با اي.اف.سي اثبات تعهد ما براي كمك به توسعه فوتبال در قاره آسياست و اين دعوت هم مي‌تواند پتانسيل‌هاي فوتبال اين قاره را بيش از پيش به جهان معرفي كند.

هر دو بازيكن مذكور به مدت يك ماه مي‌توانند با تيم بزرگسالان چلسي تمرين كنند.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”