اکبری: با این وضعیت از استقلال جدا می شوم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

اکبری: با این وضعیت از استقلال جدا می شوم

پست توسط bahmanwolf »

هافبک تیم فوتبال استقلال گفت: از نیمکت نشینی های مکرر در استقلال خسته شده ام و در صورتی که این وضعیت ادامه داشته باشد قطعاً از این تیم جدا خواهم شد.

یدالله اکبری گفت: بازی خوب و تدارکاتی را در برابر داماش پشت سر گذاشتیم اما به دلیل اینکه در چنین بازی معمولی نیز فرصت بازی کردن پیدا نکردم بسیار ناراحتم.

وی افزود: در تمرینات از آمادگی و انگیزه ای بالایی برخوردار هستم اما نمی دانم چرا قلعه نویی از من در دیدار های گذشته حتی به عنوان بازیکن جایگزین نیز استفاده نکرد.

وی تصریح کرد: در حال حاضر هیچ مشکلی ندارم و به تمریناتم ادامه می دهم اما برایم این سئوال بوجود آمده که چگونه می شود بازیکنی که در 6 بازی در ارنج اصلی تیم بوده و در اکثر آن دیدارها نیز استقلال پیروز میدان بوده در چند بازی گذشته حتی 1 دقیقه هم فرصت بازی کردن پیدا نکند.

وی ادامه داد: مشکل من فنی نیست و با این وضع ترجیح می دهم برای رفع این مشکل با قلعه نویی صحبت های لازم را انجام دهم البته اگر پس از این تغییری در شرایطم بوجود نیاید قطعاً از استقلال جدا خواهم شد.

اکبری در خصوص بازی این هفته مقابل سایپا گفت: بازی بسیار دشواری را پیش رو خواهیم داشت چراکه تیم سایپا نتوانسته در این فصل نتایج دلخواهش را کسب کند و بی شک برای کسب پیروزی به مصاف استقلال خواهد آمد.

وی در پایان گفت: در چند فصل گذشته سایپا برای استقلال دردسر ساز بوده و همیشه خیلی دفاعی برابر استقلال فوتبال بازی کرده است اما ما نیز برای عقب نماندن از کورس قهرمانی محکوم به شکست سایپا است.

منبع: ایسکا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”