جادوگر جادو کرد،کاکا کاپیتان شد،میلان به پورت موٍث نباخت!!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

جادوگر جادو کرد،کاکا کاپیتان شد،میلان به پورت موٍث نباخت!!

پست توسط samanrossonero »

تصویر

دیشب در جریان رقابتهای جام یوفا تیم میلان در مقابل تیم پورت موث انگلیس قرار گرفت و در مقابل دیدگان همه ما در نیمه دوم و در دقیقه 62 کابول بازیکن پورت موث با باز کردن دروازه میلان همه ما رو متعجب کرد.این گل به خاطر غفلت فیلیپ سندروس وارد دروازه میلان شد و به نوشته گزارشگر سایت گل : انگار سندروس خوابش برده!!!
کابوس زمانی کامل شد که در دقیقه 73 نووانکو کانو روی پاس گلن جانسن دروازه میلان رو برای بار دوم باز کرد.!!
فکر کردم کار دیگر کار تمام شده اما وقتی در دقیقه 74 مربی میلان رونالدینهو و پاتو را وارد زمین کرد کمی امیدوار شدم.
در دقیقه 85 جادوگر که حتی نسبت به حصضورش در بارسا پیشرفت هم کرده و در زدن ضربات ایستگاهی متبهرتر شده و در هر بازی برای میلان گلزنی می کند یک جادوی دیبگر ارائه کرد و با ضربه ای که انگار با اسنایپ نواخته شده بود توپ را به کنج دروازه قرار داد و دیوید جیمز که مثل کارآگاه گجت کش آمده بود نتوانست جلوی توپ جادو شده توسط رونی را بگیرد.
میلان کماکان فشار آورد تا در دقیقه 93 سوپر پیپوی همیشه گلزن با یک استپ فوق العاده که روی پاس بلند زامبروتا انجام داد با ضربه ای دقیق دروازه حریف را باز کرد تا میلان روند نباختن خود را حفظ کند.

این هم پاسخی دندان شکن به کسانی که فقط پشت سر رونالدینهو اراجیف می بافتند.
در ضمن در جریان بازی دیشب کاکا بازوبند کاپیتانی میلان که بسیار مقدس و قابل احترام هست رو به بازو بست و برای دقایقی به آرزویش رسید.
رونالدینهو با 20 دقیقه بازی نمره 9 گرفت و برترین بازیکن میدان شد و با غیرت زیادی بازی کرد.
البته نگاهی به ترکیب خط دفاعی میلان بیندازید بد نیست.

ترکیب دیشب:دیدا (آبیاتی)-فاوالی(نستا)-سندروس(کالادزه)-زامبروتا-آنتونینی(یانکولووسکی)-امرسون(پیرلو)-گتوزو-فلامینی(سیدورف)-کاکا-شوچنکو(رونالدینهو)-اینزاگی(پاتو)....
تیم میلان با 8 تغییر وارد میدان شده بود و 8 بازیکن اصلی خود را روی نیمکت داشت.
رم و یونتوس و اینتر همگی صدرنشین گروههای خود هستند.
با امید مووفقیت کماکان تیمهای ایتالیایی در اروپا.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

پست توسط samanrossonero »

بازیکنانی که در پرانتز هستند نفرات اصلی تیم هستند.
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
Captain II
Captain II
محل اقامت: اهواز
سپاس‌های ارسالی: 148 بار
سپاس‌های دریافتی: 353 بار

پست توسط بهنام41 »

خدا را شكر ميلان نباخت وگرنه سامان تب مي كرد و ما هم تا يه هفته از خبرهاي ورزشي محروم مي شديم.!!
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”