اسکولاری : عذرخواهی کافی است

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

اسکولاری : عذرخواهی کافی است

پست توسط bahmanwolf »

لوئیز فیلیپ اسکولاری آفسایدهای اشتباه بازی دیشب را عامل باخت تیمش عنوان کرد و خواستار عذرخواهی داوران از تیم چلسی شد

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، اسکولاری که تیمش با اشتباهات داوری گل اول را دریافت کرد و بازی برده را از دست داد گفت :" من در 15 بازی گذشته در لیگ برتر ، 5 بازی در لیگ قهرمانان و در کارلینگ کاپ هرگز در خصوص داوری صحبت نکرده ام و من هیچ چیز نگفتم. اما امروز متفاوت است. من تنها می خواهم داور و کمک داور فردا یا بعد ها این صحنه را ببینند و عذرخواهی کنند . بیشتر نمی خواهم ، فقط همین . چرا که آنها دچار اشتباه شده اند و من می دانم . من 3 امتیاز را نمی خواهم ، تنها یک عذرخواهی کافی است."

وی ادامه داد :" در نیمه اول کمک داوران اشتباهاتی داشتند و مشکلاتی پدید آوردند که این اشتباهات در نیمه دوم نیز ادامه داشت و باعث گل اول آرسنالی ها شد با اینکه بیش از یک متر در آفساید بود و تیم من نیز بعد از این اشتباه روحیه اش را از دست داد. من مربی نیستم و نباید چیزی در خصوص داوری و این لیگ چیزی بگویم ! مربیان بسیاری در خصوص داوری صحبت می کنند و در 5 بازی اخیر ما خوب بازی نکردیم و ما شوت های زیادی به سمت دروازه حریف نزده ایم . و این مشکل من و بازیکنانم است نه داوری! اما چون امروز بازنده شده ام و گل آنها گل نبوده است . من نمی توانم به این فکر کنم که آنها آمدندند اینجا و اینگونه برنده شده اند."

اسکولاری افزود :" در انگلستان تیم های با توپ های بلند بازی می کنند و ما باید مالک این توپ ها باشیم ."

وی همچنین در خصوص گل اول آرسنال ادامه داد :" زمانی که بازی تمام شد در رختکن بازیکنان گل آنها را که مشاهده کردند بسیار عصبانی شدند و بعد با آنها صحبت کردم و توضیح دادم که این یک گل است که ما دریافت کرده ایم اما ما نیز به اندازه ای که پیروز شویم خوب نبودیم . آنها این را می فهمند و اکنون ما نیاز داریم تا بگوئیم بله ، این بازی تمام شده است و ما 3 امتیاز این بازی را واگذار کردیم و باید درسی باد برای هفته های آینده . که شاید بولتون شروع خوبی باشد چرا که مصدومی نخواهیم داشت . برای بازی های خارج از خانه باید به بازیکنانم بگویم که باید پیروز شویم اما اول باید در طول هفته با آنها کار کنم"
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”