میرزاپور: براي گرفتن جايگاه رحمتي تلاش مي‌کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

میرزاپور: براي گرفتن جايگاه رحمتي تلاش مي‌کنم

پست توسط bahmanwolf »

دريافت دو گل از استقلال کافي بود تا سيل انتقادات دوباره به سمت ابراهيم ميرزاپور جاري شود.البته او با اعتماد به نفس جالبي ضمن بي اعتنايي به انتقادات،از تلاش براي باز پس گرفتن جايگاه سابقش در تيم ملي حرف مي زند.

ابراهيم ميرزاپور در گفت و گويي به سوالات مطرح شده پاسخ داد:

* حتماً شنيده اي که انتقاد از ميرزاپور باز هم به اوج رسيده است.

- به انتقادات ريز و درشت عادت کرده ام.بگذاريد هر چقدر که دلشان مي خواهد از من انتقاد کنند تا بلکه يک روز به اهدافشان برسند.

* البته شما هم با گلهايي که مي خوريد، به منتقدان کمک مي کنيد.

- همه دروازه بانان گل مي خورند و هر دروازه باني که دروازه اش باز مي شود،مقصر است و نمي تواند ادعاي ديگري داشته باشد. اما اينها دلايل خوبي نيست که رسانه ها هميشه يک نفر را تخريب کنند و تحت هر شرايطي او را بازيکني ضعيف بدانند.

* دليل اين همه تخريب و يا بهتر است بگوييم انتقاد چيست؟

- به نظر من تخريب است نه انتقاد.وقتي حتي در دوارن اوج باز هم مرا قبول نداشتند،نمي توانم نظرات و نوشته هايشان را کارشناسي بدانم.

* چرا اين "جو" عليه شما به وجود آمده است؟

- براي من اهميت چنداني ندارد که چه مي گويند و چه مي نويسند.من که نمي توانم تمام وقتم را صرف اين کنم که عده اي مغرض چرا عليه من موضع گيري مي کنند.

* اما در سال هاي اخير هميشه زير تيغ انتقاد قرار داشته‌ايد.

- براي خود من هم جالب است که حتي در تيم ملي و روزهايي که به افتخارات ملي مي رسيدم، هيچ کس نبود که من را قبول داشته باشد و از من تعريف کند.

* قبول داريد که از دروازه بان شماره يک تيم ملي فاصله گرفته ايد؟

- به هر حال مصدوميت و اتفاقات ديگر باعث شد تا نتوانم آنطور که بايد خودم را نشان دهم، اما اين دليل نمي شود که هر کسي که از راه مي رسد، شروع به انتقاد کند.

* در بازي با استقلال خوب دروازه باني کردي؟

- با آنکه سه موقعيت تک به تک را از مهاجمان آنها گرفتم، به خاطر خوردن دو گل نمي توانم ادعا کنم که در بازي با استقلال يکي از خوب هاي زمين بودم. اما روي گلها اشتباه چنداني نداشتم و شايد هر دروازه بان ديگري هم بود، تسليم مي شد.

* اينطور که به نظر مي رسد قبول داريد که مقابل استقلال عملکرد خوبي نداشتيد.

- همانطور که گفتم وقتي دروازه بان در 90 دقيقه دو بار تسليم مهاجمان حريف مي شود، بايد گفت که يکي از علل باخت تيمش است.

* پس انتقاد رسانه ها چندان هم بي مورد نبود.

- يکي از کارهاي هر خبرنگاري انتقاد از بازيکناني است که ضعيف بازي مي کنند، اما اين نمي دانم چرا از ساير دروازه بانان تيم ملي انتقاد نمي کنند و فقط روي من زوم کرده اند.

* يعني دروازه بانان تيم ملي روزهاي خوبي را سپري نمي کنند؟

- اگر به بازي هاي ليگ نگاهي بياندازيد، مي بيند که گلرهاي تيم ملي هم گل هاي بدي مي خورند و حتي باعث ناکامي تيم خود مي شوند.با اين حال روزنامه ها فقط ايردات من را مي بينند و با بزرگنمايي آنها دنبال تخريب من هستند.

* با اين شرايط مي توانيد به ملي پوش شدن اميدار باشيد؟

- دليلي براي نااميدي نمي بينم.يک زمان رحمتي تلاش مي کرد جاي من را بگيرد و حالا من براي قرار گرفتن در جايگاهي که رحمتي در آن قرار گرفته است، تلاش مي کنم.

منبع:برنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”