فرهاد مجیدی، سمبل تعصب و انگیزه

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

فرهاد مجیدی، سمبل تعصب و انگیزه

پست توسط bahmanwolf »

استقلال بعد از شکست سایپا در ورزشگاه " آزادی " بار دیگر به جمع مدعیان اضافه شد، بعد از یک تساوی مقابل ملوان و شکست خانگی مقابل فولاد خوزستان حالا استقلال را می توان جز مدعیان اصلی قهرمانی در این فصل دانست، هر چند هنوز قضاوت در این مورد عاقلانه نیست اما روند حرکتی استقلال، نوع بازی آن ها، بازیکنانی که در اختیار دارد و مربی با هوشی همچون " امیر قلعه نویی " خود نشان دهنده این موضوع است.
اما این روزها یک بازیکن در جمع آبی پوشان پایتخت همانند بازیکنان 20 ساله سرشار از انرژی و انگیزه است. " فرهاد مجیدی " کاپیتان اول استقلال که از اول فصل تا اینجا زیاد به میدان نرفته است اما هرگاه در ترکیب استقلال قرار گرفته است با تمام وجود برای این تیم بازی کرده است. " فرهاد مجیدی " با همه محبوبیت و ویژگی های مثبت زیادی که در نوع بازی اش وجود دارد، هرگاه روی نیمکت می نشیند، اعتراض نمی کند و در مصاحبه های مختلف خود از احترام به " قلعه نویی " و سایر مسئولان باشگاه سخن گفته است. شاید یکی از عوامل موفقیت استقلال در این فصل حضور بازیکنان کم حاشیه و مودبی همچون " مجیدی " است. او در بازی های این فصل نشان داده، چه 10 دقیقه چه 90 دقیقه در میدان باشد، با جان و دل برای تیمش بازی می کند و این نشان از تعصب او به پیراهن آبی است.
" فرهاد مجیدی " در آخرین مصاحبه خود با روزنامه " ایران ورزشی " به نکات قابل توجهی اشاره کرده است : << هر وقت روی نیمکت می نشینم، حرف نمی زنم و هرگاه وارد میدان می شوم با جان دل بازی می کنم. همیشه می گویم باید به تصمیم مربیان احترام گذاشت. اینجا همه مدعی بازی کردن هستند و خود به خود کار برای قلعه نویی سخت می شود. من فکر می کنم امیرخان هم برایش سخت است که تیم را ارنج کند. >>
مهاجم اسبق تیم های راپیدوین اتریش و الوصل امارات در مورد آمادگی خود نیز چنین می گوید: << در بهترین شرایط فوتبالم قرار دارم. در راپیدوین دوران خوبی را پشت سر گذاشتم، البته دوران اوجم مربوط به فوتبال امارات است اما امروز از آن موقع هم بهترم. >>" فرهاد مجیدی " که از 42 بازی ملی 10 گل بثمر رسانده است با این انگیزه مثالزدنی می تواند کمک بیشتری به استقلال کند اما انتظار دارد بیشتر از سوی باشگاه و " قلعه نویی " حمایت شود. در آخرین بازی استقلال زمانی که در نیمه دوم به جای " مهرداد پولادی " به میدان آمد تحرک و سرعت بیشتری به خط هافبک استقلال تزریق کرد و بر روی هر دو گل آبی شان تاثیر مثبتی داشت. بدون شک " قلعه نویی " در غیاب جباری، با بازی دادن به " مجیدی " باانگیزه و آماده ضرر نخواهد کرد، چه بسا با این بازی ها " فرهاد مجیدی " بار دیگر به اردوی تیم ملی دعوت شود و به بازی های ملی خود بیفزاید.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”