**بالاخره بهترین بازیکن اروپا انتخب شد**

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

**بالاخره بهترین بازیکن اروپا انتخب شد**

پست توسط samanrossonero »

تصویر


سر انجام بعد از مدت ها انتظار " کریستیانو رونالدو " بازیکن شیاطین سرخ به عنوان بهترین بازیکن سال اروپا انتخاب شد.

به نقل از از فرانس فوتبال، بازیکن پرتغالی تیم منچستر یونایتد انگلیس به عنوان بهترین بازیکن اروپا شناخته شد.

رونالدو که از سوی " الکس فرگوسن " به فوتبال جزیره معرفی شده بود، فصل گذشته موفق شد با زدن 42 گل کار بزرگی انجام دهد. زدن این تعداد گل برای بازیکنی که در پست هافبک راست بازی می کند یک آمار فوق العاده به حساب می آید.

این انتخاب که از سوی 96 روزنامه نگار انجام شد، رونالدو توانست با کسب کردن 77 رای، برنده توپ طلا شود و " لینول مسی " از بارسلونا و " فرناندو تورس " از لیورپول به عنوان دیگر بازیکنان برتر اروپا انتخاب شدند.

وی که به تازگی از سوی " FIFPro World Player " به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شده بود، اینبار موفق شد جایزه بهترین بازیکن اروپا رو کسب کند.

رونالدو چهارمین بازیکنی است که در منچستر یونایتد موفق شده است این جایزه را کسب کند. پیش از وی " دنیس لاو " در سال 1964 ، " بابی چالتون " در سال 1966 و " جورج بست " در سال 1968 موفق شده بودند که این جایزه را کسب کنند.

مطمئنا خواسته بعدی رونالدو این است که از سوی " فیفا " نیز به عنوان بهترین بازیکن انتخاب شود، جایزه ای که هیچ بازیکنی در لیگ انگلیس موفق به کسب آن نشده است.(قابل توجه دوستان طرفدار لیگ برتر).
منبع : آرین اسپورت
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”