به «عزيزي» گفتم، نبايد اشتباهات من را تكرار كني

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

به «عزيزي» گفتم، نبايد اشتباهات من را تكرار كني

پست توسط bahmanwolf »

سرمربي تيم فوتبال استقلال تهران گفت: بازي مقابل پيام خراسان دشوارترين بازي براي ماست و حريف خود را بسيار خطرناك مي‌دانيم.

امير قلعه‌نويي در پايان تمرينات روز سه‌شنبه تيم استقلال تهران در جمع خبرنگاران اظهاركرد: به هر حال هر بازي شرايط مخصوص به خود را دارد و بي‌ترديد بازي با پيام ديدار دشواري خواهد بود. وقتي كه قرار است با پرسپوليس يا ساير تيم‌هاي مدعي بازي كنيم، بازيكنان خود انگيزه‌ي كافي را دارند اما، زماني كه قرار است با تيمي مانند پيام كه مسايل و مشكلاتي را دارد بازي كنيم، بي‌ترديد حريف خطرناكي خواهيم داشت. من در نخستين تمرين پس از بازي مقابل سايپا نيز به بازيكنان گفتم كه از اين به بعد تنها به بازي مقابل پيام فكر كنند. در هر صورت مشكلات مالي يا ساير مسايل پيام به خود اين تيم مربوط است اما، معتقدم آنها حريف دشوار و خطرناكي در بازي روز چهارشنبه خواهند بود.

وي درباره‌ي مشكل پيش آمده براي "خداداد عزيزي" نيز گفت: به هر حال اميدوارم ديگر در فوتبال كشور شاهد چنين صحنه‌هايي نباشيم. روز گذشته عزيزي را ديدم و با او صحبت كردم. به او گفتم من درگذشته اشتباهاتي داشتم و معتقدم كه تو نبايد اين اشتباهات را تكرار كني و تجربياتي را كه در اين چند ساله گران بدست آورده بودم، ارزان در اختيار خداداد گذاشتم.عزيزي در دوران بازي و مربي‌گري خود فرد باهوشي بود و حيف است كه اينگونه موقعيت خوب خود را از بين ببرد.

وي افزود: در هر صورت بايد حرف‌هاي خداداد را هم گوش كنيم بعد تصميم بگيريم اما، در هر صورت مطبوعات و مربيان از اركان فوتبال ما هستند و اميدوارم تعامل خوبي با يكديگر داشته باشند.

قلعه‌نويي ادامه داد: پس از بازگشتم از مالزي همراه با تيم ملي صدها مطلب مختلف عليه من نوشته شد. آنهايي كه به حق بود را پذيرفتم و از آنها تشكر كردم و مطالبي كه به ناحق نوشته شده بود را در خلوت به خدا واگذار كردم و در مقابل هيچ كدام واكنش بدي از خود نشان ندادم.

سرمربي تيم استقلال تهران در پاسخ به سوالي درباره‌ي اشتباهات خط دفاعي اين تيم در بازي مقابل سايپا نيز گفت: متاسفانه در بازي مقابل سايپا به دليل شرايط جوي و نداشتن زمين فرصت كافي براي تمرين نداشتيم و به همين دليل دفاع ما در دو، سه صحنه بر روي توپ‌هاي هوايي اشتباه كرد. با اين حال ما در بازي مقابل سايپا دفاعي بازي نكرديم و حتي بعد از زدن دو گل موقعيت‌هاي ديگري نيز براي گلزني داشتيم. ضمن آنكه امشب بار ديگر فيلم بازي مقابل سايپا را بررسي مي‌كنيم تا نقاط ضعف خط دفاع مشخص شود.

قلعه‌نويي درباره‌ي جدي گرفتن تيم پيام از سوي بازيكنان اين تيم نيز گفت: در ميان تمرين، تمرين را قطع كردم و همين موضوع را به بازيكنان تذكر دادم.

قلعه‌نويي درباره‌ي آشنايي حريفان با قدرت اين تيم در استفاده از توپ‌هاي ارسالي از كناره‌ها گفت: اصلا چنين چيزي نيست و اگر بازي مقابل فولاد را مي‌گوييد، اگر در اين بازي داور اشتباه نمي‌كرد، ما به گل مي‌رسيديم. ضمن آنكه چندين پاس عمقي نيز در اين بازي داديم كه به شهادت خود مطبوعات اگر داور بر روي آنها اشتباه نمي‌كرد، استقلال در آن بازي نيز پيروز مي‌شد.

وي درباره‌ي افزايش اعتراضاتش به داوري در بازي‌هاي اخير استقلال گفت: به هيچ عنوان اين موضوع را نمي‌پذيرم چرا كه من بيشتر به كنار زمين مي‌روم تا به بازيكنان تذكر بدهم نه اينكه به داور اعتراض كنم.

قلعه‌نويي درباره‌ي حضورش در كميته‌ي انضباطي نيز گفت: بحث‌هاي خوبي در كميته‌ي انضباطي مطرح شد و من از شريفي و عنايت براي برگزاري اين نشست قدرداني مي‌كنم. بحث جلسه‌ي روز دوشنبه بيشتر بحث آسيب شناسي بود و با توجه به اينكه پيش از اين كميته‌ي انضباطي تنها افراد را محروم مي‌كرد، انجام اين كار براي نخستين بار از سوي شريفي يك كار ابتكاري بود. در هر صورت من از كميته‌ي داوران نيز تشكر مي‌كنم و معتقدم ما مربيان حق اعتراض به داوران را نداريم اما، با توجه به فشار و حساسيت بازي بر روي انسان، برخي اعتراض‌ها نيز ناخودآگاه صورت مي‌گيرد.

سرمربي استقلال درباره‌ي فاصله‌ي كوتاه ميان بازي‌هاي اين تيم نيز گفت: در هر صورت بحث فاصله‌ي بازي‌ها دست ما نيست و فدراسيون براي تمامي تيم‌ها برنامه‌ريزي كرده است و ما نيز از ساير تيم‌ها تافته‌ي جدا بافته نيستيم.

قلعه‌نويي درباره‌ي اردوي نيم فصل تيم استقلال و احتمال سفر خارجي اين تيم نيز گفت: اگر به اردوي نيم فصل برويم به جزيره كيش خواهيم رفت.

امير قلعه‌نويي درباره‌ي پيشنهادهاي برخي باشگاه‌ها از جمله مس كرمان براي جذب هاشم بيك‌زاده و هم‌چنين احتمال تعويض بيك‌زاده و تقي‌پور با عرفان اولروم مهاجم ابومسلم نيز گفت: در هر صورت پيشنهادهايي صورت گرفته است و در مقابل ما نيز براي جذب برخي نفرات پيشنهادهايي را ارايه كرده‌ايم. پشنهادهاي مختلفي وجود دارد كه هر گاه اين پيشنهادها به نتيجه رسيد و توافق نهايي حاصل شد، درباره‌ي آنها بيشتر صحبت مي‌كنيم.

قلعه‌نويي هم‌چنين اعلام فهرست مازاد بازيكنان از سوي خود را نيز رد كرد.

وي درباره‌ي وضعيت پيوستن فابيو بالا به استقلال نيز گفت: براي آنكه در تشخيص خود دچار اشتباه نشويم، رجبي را به برزيل فرستاديم و او با توجه به شاخصه‌هايي كه داشتيم اين بازيكن را پسنديد. با اين حال طبيعي است كه رجبي تنها در زمينه‌ي مسايل فني مي‌توانست نظر دهد نه مسايل پزشكي. به همين دليل ما با توجه به گزارش رجبي اين بازيكن را از نظر فني تاييد كرديم اما، زماني كه فابيو بالا در تست پزشكي شركت كرد، گروه پزشكي برخي مصدوميت‌هاي گذشته او را اعلام كرد و با آنكه در حال حاضر زانوي اين بازيكن سالم است، اما با توجه به فشردگي مسابقات براي تيم استقلال و نياز ما به بازيكناني كه هر دو، سه روز يك بار به ميدان بروند، سبب شد تا حدود زيادي از جذب اين بازيكن منصرف شويم.

قلعه‌نويي در پايان درباره‌ي احتمال جذب بازيكنان خارجي ديگر در خط حمله و مياني استقلال نيز گفت: همچنان به دنبال گزينه‌هاي جديدي هستيم هر چند كه امكان دارد با همين تعويض‌هايي كه در زمينه‌ي بازيكنان استقلال با باشگاه‌هاي ديگر انجام مي‌دهيم نيز مشكلات خود را حل كنيم.

قلعه‌نويي هم‌چنين درباره‌ي مذاكره با عنايتي نيز گفت: هنوز با عنايتي هيچ صحبتي نكرده ام.
منبع:ایسنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”