گلزار مربي واليبال شد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

گلزار مربي واليبال شد

پست توسط Leila »

هنوز یک هفته از انتشار خبر انتصاب گلزار به سمت سر مربی یک تیم لیگ برتری والیبال نگذشته است که رییس فدراسیون والیبال از حضور او استقبال کرده است .همچنین گلزاردر گفت وگویی به اظهار نظر درباره شکست اخیر تیم خود پرداخته است


/والیبال خانه اول گلزار /


رئیس فدراسیون والیبال با ابراز خشنودی از حضور هنرپیشه سینمای کشورمان در والیبال به عنوان مربی بدنساز تیم لیگ برتری ارتعاشات صنعتی گفته است : محمدرضا گلزار پیش از بازیگر شدن یک والیبالیست بود.
محمدرضا داورزنی با بیان اینکه از حضور هنرمندان و از جمله محمدرضا گلزار در عرصه والیبال حمایت می کنم، تصریح کرد: هنر و ورزش زبانی است که نسل جوان به خوبی با آن ارتباط برقرار می کنند. حال آنکه گره خوردن این دو با یکدیگر در برقراری مستحکم تر این ارتباط تاثیر مثبت خواهد داشت.
وی اظهارداشت: در اینکه محمدرضا گلزار چهره محبوب نسل جوان است، شکی نیست. جذب وی آنهم به عنوان مربی بدنساز نه تنها باعث تقویت انگیزه های تیم مربوطه می شود، بلکه علاقمندی بیشتر ورزش دوستان به رشته والیبال و همچنین افزایش حضور تعداد تماشاگران در سالن مسابقات را هم به همراه خواهد داشت.


/تاثیرات حضور گلزار/


رئیس فدراسیون والیبال با اشاره به پیشینه ورزشی و والیبالی محمدرضا گلزار تاکید کرد: اقدام مسئولان تیم ارتعاشات صنعتی برای جذب محمدرضا گلزار از بین اهالی هنر کاملا بجا و منطقی بود چرا که این بازیگر سینما پیش از روی آوردن به عرصه سینما یک والیبالیست بوده است و بعد از آن در عالم هنر مشغول به کار شد.
داورزنی در گفتگو با مهر افزود: در واقع محمدرضا گلزار به خانه اول خود در زمینه کاری بازگشته است و من از این بابت خوشحالم. تجربه و فعالیت هایی که وی در زمینه والیبال داشته، قابل توجه است و قطعا بزودی شاهد تاثیرگذاری آن در تیم ارتعاشات صنعتی خواهیم بود.


/گلزار وتیم ملی/

خبرنگاران از داورزنی پرسیده اند: اگر از نظر شما حضور هنرمندان در عرصه ورزش تا این حد مطلوب و مثبت است، پس می توان در تیم ملی هم از حضور آنها استفاده کرد."؟
رئیس فدراسیون والیبال دراین زمینه گفته است : شرایط تیم ملی متفاوت از تیم های باشگاهی است. در تیم ملی مسئله توانمندی های فنی حساسیت بسیار زیادی دارد و باید با تامل بیشتر نسبت به این موضوع اعضای کادر فنی را انتخاب کرد تا ملی پوشان را همیشه دراوج آمادگی نگه داریم. داورزنی در ادامه با ابراز رضایت از کیفیت مسابقات لیگ برتر تاکید کرد: درهفته های پایانی دور رفت نزدیک تر شدن رقابت های به یکدیگر قابل توجه باست. از اینکه صدر جدول در اختیار سه تیم بدون شکست است، خوشحالم. لیگی که به این صورت برگزار شود تاثیری چشم گیر درتیم ملی خواهد داشت.


گلزار پس از شکست ارتعاشات:


بازیکنان ‌ما هماهنگ نبودند/ در والیبال پیشینه‌ای به اندازه هنر دارم

محمدرضا گلزار، هنرپیشه سینمای کشورمان و مربی بدنساز تیم والیبال ارتعاشات صنعتی تهران علت شکست این تیم در دیدار چهارشنبه گذشته مقابل بیم مازندران را ناهماهنگ بودن بازیکنان تهرانی در ارائه بازی تیمی عنوان کرد. تیم تازه لیگ برتری شده ارتعاشات صنعتی که هفته گذشته محمدرضا گلزار را به عنوان مربی بدنساز به خدمت گرفت، چهارشنبه شب دیدار مقابل بیم مازندارن در هفته هشتم مسابقات را با نتیجه 3 بر صفر واگذار کرد تا از این دیدار خانگی تنها به کسب یک امتیاز رضایت دهد.
محمدرضا گلزار در پایان این دیدار با اشاره به ناهماهنگی بازیکنان تیمش به خبرگزاری مهر گفت: بازیکنان ارتعاشات در این دیدار از نظر انفرادی عملکرد خوبی داشتند اما نبود هماهنگی تیمی در بین آنها باعث واگذاری نتیجه شد. وی افزود: باید برای دیدارهای آینده روی این نقطه ضعف بیشتر کار شود تا بازیکنان با استفاده از توانایی‌های انفرادی خود به نتیجه برسند. گلزار در ادامه با اشاره به پیشینه خود در والیبال اشاره کرد و اظهارداشت: پس از یک سال دوری از والیبال دوباره به این عرصه بازگشتم. سال گذشته تنها دورانی بود که به خاطر جدایی از تیم هنرمندان با والیبال فاصله گرفتم. در حالیکه پیش از این فعالیت‌های زیادی در این رشته ورزشی داشتم. هنرمند سینمای کشورمان تصریح کرد: سابقه بازیگری در تیم‌هایی مانند پارس خوردو و پاس را دارم. ضمن اینکه افرادی مانند فرهاد داخم و فرید صائبی از جمله مربیان من در دوران بازیگری هستند.
گلزار درادامه گفت وگوی خود باخبرنگاران خاطرنشان کرده است : سال‌های زیادی هم به عنوان یکی از اعضای ثابت و حتی کاپیتان تیم والیبال هنرمندان در میادین مختلف حضور داشتم. در مجموع پیشنیه من در والیبال اگر بیشتر از هند و سینما نباشد، کمتر از آن هم نیست. از گلزار پرسیده اند"آیا محمدرضا گلزار تجربه از بدنسازی آنهم به عنوان مربی دارد؟" گلزار در پاسخ به این سوال گفته است : من چند سال درباشگاه اکسیژن کار بدنسازی انجام دادم. بنابراین تجربه لازم برای انجام این کار را دارم و سعی می کنم در کادر فنی ارتعاشات صنعتی مفید فایده باشم.


/قرارداد یکساله/


مربی بدنساز تیم والیبال ارتعاشات صنعتی تهران هیچ تیم دیگری پیشنهاد همکاری نداشته است و قرارداد او با تیم ارتعاشات صنعتی یک ساله است و فقط تا پایان فصل جاری مسابقات لیگ برتر در کنار این تیم خواهد بود.
وی در مورد فعالیت‌های هنری خودنیزگفته است : هم اکنون مشغول مطالعه یکی دو فیلمنامه هستم در صورت تایید نقش پیشنهادی آنها را بپذیرم.


/گلزار وروزنامه نگاری/


محمدرضا گلزار هم اکنون به عنوان دبیر ستاره‌های سینما و موسیقی نشریه خبری، تحلیلی و اطلاع رسانی رویش نیز مشغول به کار است. آیا مشغله کارهای هنری خللی در مسئولیت‌های ورزشی این هنرمند ورزشی ایجاد نمی کند؟" گلزار در پاسخ به این سوال تاکید کرده که : برنامه فعالیت‌های خود را طوری تنظیم می کنم که هیچ یک از آنها در روند دیگری کوچک‌ترین خللی وارد نکندسينماي ما
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”