** ذوب آهن قهرمان نيم فصل ليگ برتر شد **

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

** ذوب آهن قهرمان نيم فصل ليگ برتر شد **

پست توسط samanrossonero »

تيم فوتبال ذوب آهن اصفهان به عنوان قهرماني نيم فصل رقابت‌هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور دست يافت.

در چارچوب هفته هفدهم رقابت هاي ليگ برتر باشگاه هاي کشور امروز تيم هاي ذوب آهن و فولاد خوزستان در ورزشگاه فولادشهر اصفهان به مصاف هم رفتند و در نهايت تن به تساوي 2-2 دادند.
در اين ديدار ابتدا سجاد فيض اللهي در دقيقه 3 ميهمان را پيش انداخت،اما در نيمه دوم اسماعيل فرهادي دو بار پياپي در دقايق 57 و 64 موفق به گلزني شد.در فاصله 3 دقيقه مانده به پايان بازي نيز محمد قاضي گل تساوي بخش تيم مجيد جلالي را به ثمر رساند تا بازي با نتيجه2-2خاتمه يابد.
تيم منصور ابراهيم زاده با اين تساوي 33 امتيازي شد و عنوان قهرماني نيم فصل را به دست آورد.
در يکي ديگر از بازي هاي امروز استقلال اهواز با گل دقيقه 50 مصطفي بيژني تيم افول کرده برق شيراز را مغلوب کرد و 17 امتيازي شد.در اين ديدار داريوش يزداني در دقيقه 52 اخراج با کارت قرمز داور روبرو گرديد.
همچنين تيم قعرنشين داماش همين نتيجه را در ورزشگاه سردار جنگل برابر پاس همدان تکرار کرد و به پيروزي رسيد.تنها گل دقيقه 43 آدريانو آلوز از روي نقطه پنالتي باعث شد تا يکي از نمايندگان خطه شمال 14 امتيازي شده و در رده هفدهم بايستد.اميد ابوالحسني در دقيقه 92 از تيم پاس با کارت قرمز داور مواجه شد.
اما يک نتيجه جالب توجه نيز در ورزشگاه حافظيه شيراز رقم خورد؛جايي که شاگردان غلام پيرواني با گل دقيقه 80 امين متوسل زاده تيم مدعي سپاهان را از پيش رو برداشتند.
در قم نيز صباي اين شهر با گلهاي محمد نوري در دقيقه 38 و اميرحسين فشنگچي در دقيقه 81 سايپا را شکست داد و دومين باخت پياپي نارنجي پوشان کرجي را رقم زد.
در يکي بازي ديگر جدال تيم هاي پيکان و مس در ورزشگاه رجايي شهر قزوين با تساوي 1-1 به پايان رسيد.منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”