جمع‌آوري تومار در دفاع از خداداد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

جمع‌آوري تومار در دفاع از خداداد

پست توسط samanrossonero »

تصویر

اتحاديه غيررسمي بازيكنان ليگ برتر قصد دارند در حمايت از خداداد عزيزي توماري را امضا و به فدراسيون فوتبال ارايه دهند.
پس از جنجال‌هاي ورزشگاه ثامن برخي از رسانه‌ها سعي كردند بدون اطلاع از وقايع رخداده اين زد و خوردها را صنفي جلوه دهند و به دفاع از خبرنگار مضروب بپردازند، اين اتفاق در حالي رخ داد كه به هنگام درگيري هويت اين فرد شيرازي معلوم نبود.
اين اتفاق با تمام زواياي روشن و تاريكي كه داشت اكنون در ترازوي عدالت كميته انضباطي قرار دارد اما جالب‌تر از همه ورود افرادي چون دكتر احمدي بود كه هيچ رسانه‌اي در اختيار ندارد و براي مشكلات خبرنگاران تاكنون اقدامي انجام نداده اما با ورود به چنين جريان‌هايي قصد خودنمايي دارد. شكايت انجمن ورزشي‌نويسان از خداداد اكنون جريان تازه‌اي را به وجود آورده است.
گفته مي‌شود حشمت مهاجراني، علي پروين و ابوالفضل جلالي طي دو روز گذشته سخت به دنبال جمع‌آوري تورماي در دفاع از خداداد هستند. قرار است در اين تومار كه به امضاي اكثر بازيكنان ليگ برتري و ستاره‌‌هاي فوتبال و حتي برخي مربيان مطرح مي‌رسد؛ ضمن دفاع از حقوق خداداد عزيزي از كميته انضباطي خواسته شود تا بدون در نظر گرفتن جو ايجاد شده تصميم‌گيري كند. البته گفته مي‌شود در اين تومار احترام و دفاع از حق خبرنگاران هم محترم شمرده شود و رخ دادن جريانات عليه خبرنگاران را محكوم كنند اما از حق بازيكنان فوتبال هم دفاع شود. اين اتفاق مي‌تواند اولين حركت اتحاديه غيررسمي بازيكنان حرفه‌اي باشد كه بدون داشتن تشكلي، به طور خودجوش شكل گرفته است.


منبع:روزنامه گل
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”