** خدادا از فوتبال محو نمی شود اما........... **

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

** خدادا از فوتبال محو نمی شود اما........... **

پست توسط samanrossonero »

با سلام.
دیشب برنامه ورزش از نگاه 2 با دعوت از خداداد و رئیس کمیته انظباطی یک سناریوی تابلو اجرا کرد و با گرفتن تماس با محمدی (خبرنگار مضروب) و گوش دادن به صحبتهای او و در انتها صحبتهای رئیس کمیته انظباطی و خداداد همه چیز به خوبی و خوشی تمام شد.
خداداد با غرور کامل رسمآ عذرخواهی نکرد و گفت من کتک خوردن این آقا رو تایید نمی کنم اما جهانگیر کوثری مجری برنامه و امید گلمکانی کارشناس برنامه هی می گفتند یعنی عذرخواهی می کنی و خداداد با لبخندی تلخ سری به نشانه آری تکان داد.
جالب بود وقتی تماس تلفنی با محمدی برقرار شد بازهم در نهایت بی شرمی جریان واسطه قرارگرفتن دختر خردسال خداداد را به میان آورد که خداداد غیرتی شد و تن صدایش بالا رفت و گفت آقای محترم پای دخترم را وسط نکش که اندازه دنیا برام ارزش داره.
خلاصه با حیثیت و آبرو و خانواده و ناموس حماسه ساز ملبورن بازی شد و غرورش را جلوی چشمان میلیون ها بیننده تلویزیونی خرد کردند.

*******************

آتش برخي از مسئولان ورزش نسبت به کتک خوردن يک خبرنگار از سوي خداداد عزيزي و اطرافيانش، پس از عذرخواهي اين چهره در رسانه ملي اندکي فروکش کرده است.

پس از آنکه خداداد عزيزي در کميته انضباطي فدراسيون فوتبال و همچنين رسانه ملي رسماً از عمل انجام شده عذرخواهي کرد، آتش برافروخته شده برخي مسئولان ورزش و به‌ويژه شماري از مديران فدراسيون فوتبال فروکش کرد و اين بحث که خداداد مي بايست با محروميت چند ساله روبرو شود،به وادي فراموشي سپرده شد.
از فدراسيون فوتبال و کميته انضباطي خبر مي رسد که خداداد قطعاً با محروميت روبرو خواهد شد،اما محروميت وي چند جلسه اي بوده و خبري از محروميت يکساله يا دو ساله نخواهد بود.
يکي از نزديکان فدراسيون فوتبال با تائيد اين خبر گفت:حرفهاي اخير خداداد در يک برنامه تلويزيوني موجب شده تا مسئولان فدراسيون به دنبال دادن فرصت ديگري به وي باشند و به همين دليل شايد تنها دو يا سه جلسه محروميت براي وي لحاظ شود.
لازم به يادآوري است که جلسه نهايي کميته انضباطي براي رسيدگي به پرونده مذکور امروز (شنبه) با حضور خداداد و خبرنگار مضروب در فدراسيون فوتبال برگزار مي شود.


منبع:برنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d »

صحنه جالب اين بود که خبرنگار مدعي شد عزيزي با رسانه هاي وابسته به صيونيسم و استکبار جهاني مصاحبه کرده است :???:
  بی  
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”