محمودنژاد: احمدی نژاد مسکن هدیه می‏دهد

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
پست: 2294
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 21 اردیبهشت 1385, 1:56 pm
محل اقامت: _*̡͌l̡*̡̡ ̴̡ı̴̴̡ ̡̡͡|̲̲̲͡͡͡ ̲▫̲͡ ̲̲̲͡͡π̲̲͡͡ ̲̲͡▫̲̲͡͡ ̲|̡̡̡ ̡ ̴̡ı̴̡̡ *̡͌l̡*̡̡_ _
سپاس‌های ارسالی: 403 بار
سپاس‌های دریافتی: 1073 بار
تماس:

محمودنژاد: احمدی نژاد مسکن هدیه می‏دهد

پست توسط Ma3ouD »

۶ آذر ۱۳۸۷


رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان از موافقت رئیس جمهور با اهدای 3427 واحد مسکونی به معلولان خبر داد.

علی همت محمود نژاد در گفتگو با مهر افزود: در جلسه دیدار با رئیس جمهور که به مناسبت روز جهانی معلول برگزار شده بود در مورد مستمری معلولان که ماهیانه 5 هزار تومان است، قانون بازنشستگی آنان که در هاله ای از ابهام قرار دارد، وسایل توانبخشی این افراد که مناسب حال آنان نیست، هزینه ایاب و ذهاب، مناسب سازی محیط شهری و همچنین مشکلات فرهنگی معلولان نکاتی را اشاره کردم.
وی ادامه داد: همچنین در این دیدار از رئیس جمهور درخواست کردم که در مورد آشنایی با وضعیت معلولان در کتابهای درسی مقطع ابتدایی و راهنمایی مطالبی گنجانده شود تا کودکان از همان ابتدا با مشکلات و نیازهای این قشر از جامعه آشنا شوند.
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان تاکید کرد: درخواست دیگرمان از رئیس جمهور این بود که به مناسبت یکهزار و چهارصد و بیست و هفتمین سالروز ازدواج حضرت علی (ع) و حضرت فاطمه (س) و همچنین ازدواج 2 هزار معلول، 3427 واحد مسکونی به معلولان هدیه شود که وی با این درخواست موافقت کرد.
وی افزود: رئیس جمهور قول داد که در اسرع وقت جلسه ای در هیئت دولت برای بررسی مشکلات معلولان تشکیل شود و سازمان بهزیستی و وزارت رفاه نیز موظف شدند که طرحهای خود را در این رابطه ارائه کنند.
رئیس انجمن دفاع از حقوق معلولان با اشاره به اینکه وزیر رفاه قول ارائه سبد کالای معلولان را تا 10 روز دیگر داده است اظهار داشت: وزیر رفاه در جمع تشکلهای معلولان قول داد که یکهزار ویلچر خارج از بودجه سازمان بهزیستی به معلولان هدیه شود.

[External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”