آنجلینا جولی گرانترین بازیگر هالیوود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

آنجلینا جولی گرانترین بازیگر هالیوود

پست توسط Leila »

بازیگر برنده اسکار رده نخست پردرآمدترین بازیگران زن در فهرست سالانه روزنامه آمریکایی هالیوود ریپورتر را از آن خود کرد.
به گزارش خبرنگار مهر، هالیوود ریپورتر اعلام کرد جولی 33 ساله امسال برای بازی در فیلم حادثه‌ای "تحت تعقیب" تیمور بکمامبتوف 15 میلیون دلار دستمزد دریافت کرد و احتمالا برای حضور در دنباله این فیلم نیز 20 میلیون دلار می‌گیرد.

جولی پارسال در فیلم "یک قلب توانا" مایکل وینترباتم و امسال در "بچه عوضی" کلینت ایستوود در نقش‌های درام بازی کرد. او برای فیلم "دختر، گسیخته" برنده اسکار بهترین بازیگر زن مکمل شد.

جولیا رابرتز بازیگر 41 ساله برنده اسکار نیز پس از یک غیبت طولانی از دنیای سینما برای بازی در فیلم "فریب" که سال بعد پخش می‌شود، بیش از 15 میلیون دلار گرفته و رده دوم فهرست هالیوود ریپورتر را از آن خود کرده است.

در مورد بازیگران مرد، جز ویل اسمیت باقی نسبت به پارسال دستمزد کمتر دریافت کرده‌اند. اسمیت برای هر یک از دو فیلم پرفروش "هنکاک" و "من افسانه هستم" تا 25 میلیون دلار درآمد داشته است.

ریس ویترسپون 32 ساله که سال 2005 برای بازی در فیلم Walk the Line برنده اسکار شد و پارسال رده نخست فهرست هالیوود ریپورتر را داشت، امسال با 14 میلیون دلار برای فیلم کمدی "چهار کریسمس" در رده سوم فهرست قرار دارد.

کامرون دیاز، کاترین هیگل، کیت هادسن، آن هاتاوی و جنیفر آنیستن فهرست پردرآمدترین بازیگران زن را کامل کرده‌اند. آنیستن 39 ساله برای کمدی "مارلی و من" که از روز کریسمس نمایش داده می‌شود، بیش از هشت میلیون دلار گرفته است.

ستاره‌هایی مانند هالی بری و نیکول کیدمن که هر دو برنده اسکار هستند دیگر نمی‌توانند برای هر فیلم 10 میلیون دلار دستمزد بگیرند. در مقابل براد پیت و جانی دپ برای هر فیلم بین 15 تا 20 میلیون دلار درآمد دارند.ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”