رجبي: گفتند 20 ميليون مي‌گيريم بلا استقلالي شود!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

رجبي: گفتند 20 ميليون مي‌گيريم بلا استقلالي شود!

پست توسط bahmanwolf »

رضا رجبي نفس راحتي كشيد و گفت: «فكر مي‌كنم خداوند متعال صلاح رضا رجبي را خواست تا اين قرارداد منعقد نشود.» او كه طي 10-15 روز گذشته (و پيش از آن) سوژه داغ مطبوعات به‌ويژه صفحات استقلالي آنها بود پس از ناكامي فابيو بلا در پيوستن به اين تيم به گل گفت: «او وقتي تهران را ترك مي‌كرد گريان بود و مي‌گفت اگر مرا نمي‌خواستند از همان روز اول به من مي‌گفتند و اين همه مرا دور از برزيل در تهران نگه نمي‌داشتند.»
رضا رجبي كه بامداد روز جمعه بلا را سوار بر هواپيمايي به مقصد برزيل كرده بود ادامه داد: «بلا مي‌گفت شما كه داستان زانوهاي مرا مي‌دانستيد زودتر مي‌گفتيد مرا نمي‌خواهيد.» البته به گفته رجبي بلا پس از انصراف استقلال پنج پيشنهاد ديگر ليگ‌برتري و ليگ يكي هم داشته كه به خواست رضا رجبي از عقد قرارداد با تيم‌هاي ليگ‌برتري منع شده است: «نمي‌خواستم او به تيم ديگر بپيوندد و سپس در ليگ به استقلال گل بزند. آن وقت يك داستان جديد عليه من بر سر زبان‌ها بيفتد. من همواره بي‌حاشيه زندگي كرده‌ام و باز هم به همين شكل زندگي خواهم كرد.» او كه راحت‌تر از روزهاي گذشته صحبت مي‌كرد در مورد تماس يك فرد شناخته شده! مطبوعاتي با خود در مورد بحث بلا به گل گفت: «اين آقا به من تلفن كرد و گفت كه 20 ميليون تومان مي‌گيرد و مشكل پيوستن بلا به استقلال را حل مي‌كند.»
رجبي هم در جواب به اين فرد با مطرح كردن مباحث حيثيتي و غيره اين موضوع را به اطلاع مسوولان باشگاه رسانده است و سپس متوجه شده كه فرد مزبور پيش‌تر چنين پيشنهادي را به يكي از اعضاي باشگاه هم داده است: «به هر حال من از اينكه وظيفه‌ام در قبال استقلال و امير قلعه‌نويي را انجام داده‌ام خوشحالم و از يك‌سو نيز خرسندم كه آمد و رفت بلا براي استقلال يك ريال هم هزينه در بر نداشت.» گويا شركت ايراني مرتبط با «وب ساكر» تمام هزينه‌هاي رفت و برگشت و اقامت فابيو بلا در تهران را متقبل شده است. البته به گفته رجبي او براي رفت و برگشت به برزيل سه ميليون تومان از جيب خودش هزينه كرده است.

منبع:روزنامه گل
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”