چلسي اظهارات اسکولاري را سانسور کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

چلسي اظهارات اسکولاري را سانسور کرد

پست توسط bahmanwolf »

باشگاه چلسي انگليس بخشي از انتقادات سرمربي برزيلي اين تيم را که در نشستي با هواداران مطرح کرده بود، سانسور کرد.

سانسور اظهارات «لوييز فيليپه اسکولاري» که به انتقاد از سياست هاي باشگاه در مورد نقل و انتقالات پرداخته بود، مي تواند زمينه بروز اختلاف با "رومن آبراموويچ"، مالک روسي اين تيم را فراهم کند.
به نوشته خبرگزاري فرانسه، اسکولاري در نشستي که پنجشنبه شب گذشته در ورزشگاه استمفورد بريج برگزار شد، به هواداران گفته بود اگر باشگاه خواهان قهرماني است، بايد در ماه ژانويه بازيکنان جديدي را به عضويت بگيرد.
وي اظهار داشت: «به گمان من هيات مديره هم اين موضوع را به خوبي مي داند همچنان که من و هواداران مي دانيم. ما يک يا دو بازيکن ديگر نياز داريم که اگر آنها را جذب کنيم، در شرايط مناسب براي بدست آوردن عناوين مختلف قرار خواهيم گرفت در غير اين صورت، شايد مشکلاتي به وجود آيد.»
اين اظهارات با تشويق شديد هواداران مواجه شد اما به نظر مي رسيد بخشي از سخنان اسکولاري از گزارشي که روي وب سايت باشگاه قرار داده شده، حذف شده است.
درخواست و اصرار اسکولاري براي خريد دو بازيکن جديد در حالي است که هم
"آبراموويچ" و هم "پيتر کنيون" مدير اجرايي چلسي بارها اعلام کرده اند وارد بازار نقل و انتقالات نخواهند شد.
چلسي تصديق کرد که متن اظهارات سرمربي برزيلي ويرايش شده و دلايل مختلفي براي اين کار وجود دارد.
به نوشته سايت: «اين نگراني وجود داشت که سخنان اسکولاري، سوء برداشت هاي غيرضروري در رسانه هاي جمعي ايجاد کند اما اظهارات وي در روزهاي پنجشنبه و جمعه هفته گذشته کاملا منطبق بر سياست هاي کلي باشگاه است.»
فشار انتقادات از اسکولاري رو به افزايش است. تيم وي در چهار ديدار اخير دو پيروزي کسب کرده و رکورد شکست ناپذيري در ديدارهاي خانگي اش را از دست داده، علاوه بر اينکه بازيکنان از افزايش فشار تمرينات توسط سرمربي ناراضي اند.
از سوي ديگر کاهش چشمگير استعداديابان باشگاه حاکي از اين است که عمق تحولات در چلسي بسيار بيشتر از آن است که ظاهرا به نظر مي رسد.
آبراموويچ کسي است که نه دوست دارد اقتدارش مورد ترديد قرار گيرد و نه يک فصل بدون قهرماني را تحمل خواهد کرد.منبع:ایرنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”