رکورد جدید چلسی در لیگ برتر انگلیس

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

رکورد جدید چلسی در لیگ برتر انگلیس

پست توسط bahmanwolf »

ميشائل بالاک، کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان و يکي از مهره‌هاي کليدي تيم چلسي لندن، به همراه باشگاه خود، تيم بولتون واندررز را 2 بر صفر شکست داده و با اين پيروزي، رکوردي تازه در رقابت‌هاي ليگ برتر انگليس بر پا کرده است.

تيم چلسي که در حال حاضر در رده دوم جدول ليگ برتر انگليس قرار دارد، در شانزدهمين هفته از پيکارهاي ليگ برتر، 2 بر صفر ميزبان خود، بولتون واندررز، را مغلوب کرد و با يازدهمين پيروزي پياپي خود در خانه حريفان، رکوردي تازه بر جاي گذاشت.

رکوردار ليگ برتر انگليس در اين عرصه تا کنون تيم تاتنهام بود که 10 بار پياپي موفق شد در زمين حريفانش پيروز شود. البته تاتنهام اين رکورد را در سال 1960، يعني 48 سال پيش بر پا کرده و پيش از چلسي هيچ تيمي موفق به شکستن آن نشده بود.

گل‌هاي پيروزي چلسي در برابر بولتون را آنلکا در دقيقه 9 و دکو در دقيقه 21 به ثمر رساندند. ميشائل بالاک، کاپيتان تيم ملي فوتبال آلمان و يکي از ستون‌هاي تيم چلسي، سهم مهمي در پيروزي تيمش داشت و سازنده گل دوم چلسي بود.

عليرغم اين موفقيت و نيز قرار داشتن چلسي در مکان دوم جدول رده‌بندي، فضاي حاکم در اين باشگاه خالي از تنش نيست و از سانسور شدن گفته‌هاي لوئيس فيليپه اسکولاري، سرمربي برزيلي اين تيم، در سايت اينترنتي چلسي سخن مي‌رود.

او در ديدار و نشستي با هوادران چلسي گفته بود: «ما به يکي دو بازيکن جديد نياز داريم. و اگر آنها به ما بپيوندند، ما شانس خوبي براي کسب عنوان قهرماني ليگ برتر خواهيم داشت، اگر نه با مشکل روبرو خواهيم شد.» او در ادامه تصريح کرده بود: «فکر مي‌کنم که من، هوادران و نيز هيأت مديره باشگاه بر اين امر واقف هستيم.»

اين در حالي است که رومان آبراموويچ، ميلياردر روسي و صاحب باشگاه چلسي، و همچنين پيتر کنيون، مدير باشگاه تأکيد کرده‌اند که در فاصله استراحت زمستاني ليگ برتر، نقل و انتقالي به چلسي صورت نخواهد گرفت.

در گزارشي که درباره نشست اسکولاري با هواداران چلسي در سايت اينترنتي باشگاه منتشر شد، ظاهرا بخش‌هايي که به مذاق سرپرستان چلسي خوش نيامده، حذف گريده است.

در کنار تنش‌هايي که ميان اسکولاري و مسئولان چلسي وجود دارد، جو حاکم ميان بازيکنان و مربي نيز آن‌طور که بايد و شايد نيست. گفته مي‌شود که بازيکنان پرسابقه و کهنه‌کاري چون جان تري و فرانک لامپرد شيوه‌هاي تمرينات و سبک مربي‌گري اسکولاري را خسته‌کننده و يکنواخت خواند.


منبع:ایسنا
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”