گزارش تمرین امروز آبی پوشان18/9/87

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

گزارش تمرین امروز آبی پوشان18/9/87

پست توسط bahmanwolf »

تیم فوتبال استقلال پس از صدرنشینی در لیگ برتر و پیروزی برابر ابومسلم امروز تمرینی سبک را در ورزشگاه شهید دستگردی برگزار کرد.

استقلالی ها که عصر روز یکشنبه با برتری 2 بر صفر برابر ابومسلم به صدر جدول رده بندی لیگ برتر صعود کرده بودند، امروز تمرینات خود را با صحبت های امیر قلعه نویی در زمین چمن ورزشگاه شهید دستگردی آغاز کردند.

قلعه نویی در صحبت های خود از بازیکنان خواست با جدیت به تمریناتشان ادامه دهند و به واسطه این پیروزی و صدرنشینی مغرور نشوند تا در پایان فصل بتوانند عنوان قهرمانی را به هواداران هدیه کنند.

تمرین امروز استقلال در دو بخش به تمرینات بازیکنان ثابت دیدار با ابومسلم و ذخیره های این تیم تقسیم شده بود که زیر نظر امیر قلعه نویی انجام شد.

* در ابتدای تمرین امروز مسئولان باشگاه استقلال به مناسبت عید سعید قربان گوسفندی را پیش پای بازیکنان و اعضای کادر فنی این تیم ذبح کردند.

* سیاوش اکبرپور و امید طیری غایبان تمرین امروز استقلال بودند. ضمن اینکه میثم منیعی پس از سه روز غیبت از امروز در تمرینات شرکت کرد.

* قلعه نویی و نظری جویباری در گفتگویی ویژه در مورد مسائل جاری استقلال با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند.

* سرمربی و مدیرعامل باشگاه استقلال از سوی هواداران حاضر در ورزشگاه تشویق شدند اما مدیر روابط عمومی این باشگاه مورد انتقاد هواداران استقلال قرار گرفت. آنها شعارهایی در این مورد سردادند.

* براساس تصمیم کادر فنی استقلال، تمرینات این تیم تا روز چهارشنبه تعطیل شد.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”