دعوت همسر رئیس جمهور عراق از «مهران مدیری»

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

دعوت همسر رئیس جمهور عراق از «مهران مدیری»

پست توسط Leila »

همسر جلال طالبانی رئیس جمهور عراق از «مهران مدیری»‌ دعوت كرد تا از منطقه كردستان این كشور بازدید كند و مهران مدیری نیز این دعوت را پذیرفته است.
در منطقه كردستان عراق، «هیرو ابراهیم احمد»، همسر جلال طالبانی رئیس جمهور عراق از «مهران مدیری» دعوت كرده است تا طی سفر به منطقه كردستان عراق با توانایی‌های این هنرمند ایرانی بیشتر آشنا شوند.
بنابر این گزارش، این دعوت به‌ منظور بهره‌گیری و استفاده‌ از توانایی‌های «مهران مدیری» و همچنین ایجاد رابطه‌ با هنرمندان این مرز و بوم و آشنایی بیشتر با فرهنگ ایرانی صورت گرفته است.
شباهت فرهنگی مردم این منطقه با مردم ایران و علاقه‌ای كه به هنرمندان و خوانندگان ایرانی دارند، نیز دلیل دیگر این دعوت از سوی «هیرو ابراهیم احمد» است.
همسر رئیس جمهور عراق پیش از مدیری هنرمندان دیگری همچون «محمدرضا شجریان»،«همایون شجریان»، «شهرام ناظری و گروه كامكاران» و گرو موزیك آوا به‌ منطقه‌ كردستان عراق كه از جمله مناطق امن و آرام این كشور محسوب می‌شود، دعوت كرده و این دعوت از سوی آنها اجابت شده است.
بر اساس پی‌گیری‌های خبرنگار رادیو و تلویزیون فارس، مقدمات این سفر در حال انجام است. «مهران مدیری» این دعوت را پذیرفته و «هیرو ابراهیم احمد» در تدارك ارسال دعوت‌نامه رسمی برای مدیری است.
همچنین «مهران مدیری» نیز این روزها در حال آماده شدن برای ساخت مجموعه نوروزی شبكه سه سیما با نام موقت «مرد دو هزار چهره» است.


ksabz
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”