ابراهیمی: پیروانی نباید در تعویض رودربایستی داشته باشد!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

ابراهیمی: پیروانی نباید در تعویض رودربایستی داشته باشد!

پست توسط bahmanwolf »

تهران – خبرگزاری ایسکانیوز:سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس تهران گفت: پیروانی بسیار دیر تصمیم به تعویض گرفت و معتقدم که برای نتیجه گرفتن نباید در تعویض هایش رودربایستی داشته باشد.
ناصر ابراهیمی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری ایسکانیوز، اظهار داشت:اگرضربه سر توره که به دیرک برخورد کرد وارد دروازه سایپا می شد تیم پرسپولیس با گرفتن 3 امتیاز این دیدار مزد بازی خوب و یکطرفه خود را برابر سایپا می گرفت.
وی تصریح کرد: البته خط هافبک پرسپولیس آنچنان که باید به بازی سرعت می دادند نبود و نتوانست با دادن پاس های عرضی دفاع 11 نفره سایپا را باز کند.
کارشناس فوتبال ایران در خصوص تیم سایپا به ایسکانیوز گفت: با شرایطی که تنها فقط سه روز قبل از این بازی مایلی کهن سایپا را در اختیار گرفته بود توانست به خوبی درس نخست خود یعنی دفاع را به بازیکنانش یاد بدهد.
ابراهیمی با اشاره به تعویض های دیر هنگام پیروانی اضافه کرد:افشین مربی جوان و خوش فکری است ولی زمانی که پرسپولیس نیارز به این برد دار باید تردید را کنار بگذارد و زود تر ازاینها دست به تعویض بزند.
وی ادامه داد:پرسپولیس با وجود فقط 4 اختلاف امتیاز یا تیمهای صدرنشین هنوز می تواند مدعی قهرمانی باشد.
وی با تاکید بر اینکه هواداران باید صبور باشند، گفت: مطمئنا فقط برد هواداران پرسپولیس و استقلال را راضی می کند اما شعار بر علیه مدیر عاملی که با جان و دل برای موفقیت پرسپولیس کار می کند به دور از انصاف است و باید به او فرصت داد.
سرمربی سابق تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص مشکلات مالی تیمهای لیگ برتری تصریح کرد: از رییس جمهوری تقاضا می کنم که فکری به حال این فوتبال کند تا دیگر هیچ تیمی از مشکلات مالی گلایه نداشته باشد./158/125
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”