رونالدو: ما فقط قهرماني را مي‌خواهيم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه 23 مرداد 1387, 1:08 am
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

رونالدو: ما فقط قهرماني را مي‌خواهيم

پست توسط samanrossonero »

مرد سال 2008 فوتبال اروپا وعده داد، شياطين سرخ در رقابت جام باشگاه‌هاي جهان بهترين فوتبال خود را ارايه كنند.

كريستيانو رونالدو درباره رقابت هاي پيشش رو در ژاپن گفت: مي خواهيم بهترين فوتبال‌مان را به نمايش بگذاريم و در پايان قهرماني را به هواداران‌مان اهدا كنيم.

منچستر يونايتد به عنوان جدي‌ترين گزينه قهرماني راهي اين تورنمنت در آسيا مي‌شود و مي‌خواهد جانشين ميلان در اين رقابت‌ها باشد. در ميان 5 رقيب ديگر LDU از اكوادور مي تواند جدي ترين خطر براي شياطين سرخ بر سر راه قهرماني باشد.

رونالدو درباره انگيزه‌اش پيش از بازي در ژاپن در وب سايت خود نوشت: تيم ما فصل پيش به 2 عنوان قهرماني دست پيدا كرد از خودمان انتظارهاي زيادي داريم اين بازيكن 23 ساله پرتغالي پس از قهرماني در ليگ برتر و ليگ قهرمانان اروپا همراه با شياطين سرخ قصد دارد در جام باشگاه‌هاي جهان هم در بهترين جايگاه قرار بگيرد و قهرمان اين رقابت ها شود.

چه تيمي مي‌تواند بهترين بازيكن سال اروپا و تيمش را در رقابت‌هاي ياد شده كه از 11 تا 21 دسامبر برگزار مي شود از قهرماني باز دارد LDU كيتو از كشور اكوادور تيمي است كه با اعتماد به نفس بالايي راهي سرزمين آفتاب تابان مي شود.

خوره سوايوس، دروازه‌بان اين تيم آمريكاي جنوبي در اين باره گفت: تمرين مي كنيم تا قهرمان جام باشگاه هاي جهان شويم.

قهرمان رقابت هاي ليبرتادورس تا قبل از 21 دسامبر يعني روز پاياني رقابت ها به منچستر يونايتد بر نخواهد خورد، ديدار نهايي در ورزشگاه شهريوموهاي ژاپن برگزار مي شود اين همان ورزشگاهي است كه در سال 2002 ميزبان فينال جام جهاني فوتبال ميان آلمان و برزيل بود ليگ برتري ها از 18 دسامبر و مرحله نيمه نهايي وارد كارزار مي شوند. هدف سرآلكس فرگوسن به روشني دومين قهرماني در اين رقابت ها پس از سال 1999 ميلادي است.

سرمربي منچستر يونايتد كه پيش از اين يك‌بار با پيروزي يك بر صفر بر سائوپائولوي برزيل قهرماني در اين رقابت ها را تجربه كرده است، گفت: تنها تيم بريتانيايي هستيم كه تاكنون اين عنوان را به دست آورده‌ايم اين يكي از مهم ترين پيروزي هاي تاريخ باشگاه است.

مهاجم پرتغالي فرگوسن با نگاهي به آمادگي هم بازي‌هايش گفت: من به طور صددرصد قهرماني را مي خواهم دولت همانند همبازيانم.

قهرمان جام باشگاه‌هاي جهان براي پنجمين بار با عنوان جام‌جهاني باشگاه‌ها انجام مي‌شود، در اين رقابت‌ها 6 قهرمان تازه‌اي به همراه يك تيم ديگر كه با وايدكارت راهي اين مسابقه‌ها مي‌شود با هم بر سر عنوان قهرماني پيكار مي‌كنند، آدلايديونايتد (استراليا) ويتاكريونايتد(نيوزيلند) گاسااوزاكا (ژاپن) الاهلي(مصر) و ياچونكاي(مكزيك) در كنار منچستر يونايتد و LDU تيم هاي حاضر در اين دوره را تشكيل مي‌دهد. اين رقابت 13 ميليون يورويي درپي جانشيني براي ميلان قهرمان سال پيش خواهد بود.


منبع: ایسنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”