اولرم: از بنی اسد شکایت می کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

اولرم: از بنی اسد شکایت می کنم

پست توسط samanrossonero »

بدهي باشگاه ابومسلم خراسان به بازيكنان و عوامل تيم فوتبال باعث اعتراض شديد تيم شده است. عرفان اولرم بازيكن اين تيم كه در سال اول حضور خود در ابومسلم عنوان آقاي گلي را به خود اختصاص داد،‌هم اكنون به شدت از بي احترامي هاي باشگاه گله مند است.

اولرم به خبرنگاران گفت: "هيچ شخصي از سوي باشگاه ابومسلم حتي با من تماس تلفني هم نگرفته‌ كه حداقل براي حل مشكل ايجاد شده با هم مذاكره كنيم. 5 سال هست كه در فوتبال ايران حضور دارم، اما هيچ گاه كوچكترين اعتراضي به شرايط موجود نداشتم .هميشه احترام همه را نگه داشتم اما متاسفانه در تيم ابومسلم به شدت به من بي احترامي شد . بني اسد در برنامه تلويزيوني مرا دروغگو معرفي كرد و من به خاطر اين موضوع از وي شكايت مي‌كنم. اينجا مسلمان نشدم كه دروغ بگويم."

اولروم درباره مطالبات خود از باشگاه و اقدام باشگاه در جهت پرداخت اين بدهي اظهار داشت: "مبلغ قرارداد من 150 ميليون تومان است كه براساس قرارداد هم اكنون نصف مبلغ فوق يعني 75 ميليون تومان از آن پرداخت مي‌شد. ضمن اينكه ماليات آن نيز برعهده خود باشگاه بود، اما تا اين احظه باشگاه تنها 21 ميليون تومان از مبلغ قرارداد را به من پرداخت كرده است. چه طور مي توانم تمركز داشته باشم وقتي هر روز صاحبخانه مقابل منزلم است؟"

اولروم همچنين گفت:‌ "من تيم ابومسلم را دوست دارم و براي آن زحمت كشيدم حتي به دليل تعصبي كه به تيم داشته براي ديدن مادرم به نيجريه نرفتم، اما متاسفانه مورد بي احترامي قرار گرفتم و به من تهمت زدند. اما خدا را دارم و نگران هيچ چيز نيستم. در نهايت فوتبال را كنار مي گذارم و به دنبال شغل ديگري مي‌روم . من هنوز جوانم و مي‌توانم در كلاس هاي مربيگري شركت كنم و در زمينه مربيگري موفق شوم. از آنجايي هم كه در همه كارها صاف و ساده ام شك ندارم كه خدا كمكم مي‌كند."

بازيكن تيم فوتبال ابومسلم در ادامه اظهار داشت: "وقتي بازيكني خوب بازي نمي‌كند يا دير به تمرين مي رسد از سوي باشگاه جريمه مي‌شود ، اما چه كسي باشگاه را جريمه مي‌كند؟ ‌هم اكنون آقاي شفق مي خواهد به تيم كمك كند، اما بني‌اسد نمي‌گذارد! من مطمئنم اگر شفق به ابومسلم بازگردد مي‌تواند به تيم كمك كند. من با هيچكس مشكلي ندارم و حتي اگر با من تماس بگيرند حاضرم با آنها مذاكره كنم و براي حل مشكل چاره اي پيدا كنم، اما مشكل اينجاست كه حتي يك تماس هم با من نگرفتند."

منبع:ایپنا
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”