دروگبا مورد تمجید بالاک

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۱۵ اسفند ۱۳۸۶, ۲:۳۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

دروگبا مورد تمجید بالاک

پست توسط bahmanwolf »

میشائیل بالاک هنوز اعتقاد دارد که دیدیر دروگبا برای چلسی بازیکن کلیدی است و در برد مقابل کلاج تاثیر زیادی داشت

به گزارش کانون هواداران چلسی در ایران ، دروگبا در آغاز فصل مصدوم بود و ۳ بازی اخیر لیگ را هم به دلیل محرومیت از دست داد . با آن که در دیدار مقابل کلاج گل پیروزی بخش چلسی را به ثمر رساند باز هم خیلی ها از او نا راضی اند و اعتقاد دارند دروگبا ، دروگبا ی فصول گذشته نیست ، با این حال هم تیمی او یعنی بالاک اعتقاد دارد که دروگبا هنوز بازیکن موثری است . بالاک درباره ی بازی سه شنبه گفت : گل زنی در هم چون بازی نشان دهنده ی کیفیت بالای فرد گل زن است . در دیداری که تیم حریف یک پارچه دفاع می کند و ۷۰ دقیقه الارغم این همه فشار تنها یک گل دریافت کرده اند . ما در آن زمان نیاز داشتیم تا روش بازی خود را تغییر دهیم و دروگبا آمد و کل بازی را تغییر داد و در نهایت موفق شد با گل خود ما را به ۳ امتیاز این دیدار برساند هر چند که باز هم دوم شدیم .

بالاک ادامه داد : دیدیر بازیکن بسیار موثری است و هر لحظه می تواند برای تیم مقابل خطر ساز شود . باید به او فرصت دهیم تا خود را دوباره پیدا کند . دروگبا توانایی تبدیل شدن به دروگبا گذشته را دارد . نباید فراموش کنیم که او در چند فصل اخیر یکی از بهترین مهاجمین اروپا بوده .

لازم به ذکر است در حالی که اسکولاری بعد از بازی با کلاج اعلام کرد نیکولاس مهاجم اول تیم است اما پیتر چک و اولیور دکو هم حرف بالاک را تائید کرده اند و از دروگبا تمجید کرده اند .
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”