كفران طلاي ايراني، تقديس مس اروپايي

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

كفران طلاي ايراني، تقديس مس اروپايي

پست توسط bahmanwolf »

راه‌آهن امير آبوچا را به فهرست نفرات خود در خط حمله افزود تا مهاجم هدف يكي ديگر از تيم‌هاي ليگ ايران، خارجي باشد و پاي زشت طاووس فوتبال ما بيشتر عيان شود، فوتبالي كه مدت‌هاست مهاجم هدف تربيت نمي‌كند.
امروز راه‌آهني كه در خط حمله مي‌تواند از وجود سهراب انتظاري، بهنام بيرانوند، احمد تقوي، عليرضا افضلي و...بهره ببرد، دست نياز به سوي امير آبوچا دراز مي‌كند؛ مهاجمي كه البته كارنامه‌اي خوب و شايسته از سال قبل بر جاي گذاشته است اما اين همين مهاجم خارجي، دردهاي فوتبالي امروز ليگ ما را عيان مي‌سازد. فوتبال كه در دو بازي اخير ملي اش از رسول خطيبي و وحيد‌هاشميان، قطع اميد كرده است. در شرايط امروز، فوتبال ما به جاي بي تدبيري كامل به ازاي سرمايه گذاري روي ستاره‌هاي متوسط خارجي، مي‌تواند با بهره گيري از خوب‌هاي داخلي به سر منزل مقصود برسد. تجربه فوتبال ما در سال گذشته و آقاي گلي محسن خليلي و آقاي گلي پياپي رضاي عنايتي در سال‌هاي گذشته مويد اين امر است اگر روي مهاجمان گلزن و هدف داخلي برنامه ريزي كنيم و از استعداد درخشان آ‌نها بهره ببريم مي‌توانيم سهل‌تر از تصور، مرزهاي هدف را بپيماييم! براي تيم ملي امروز هنوز مي‌شود از علي سامره، رضا عنايتي، محسن خليلي، آرش برهاني، سيدصالحي،‌هاشميان و چند مهره نامدار ديگر استفاده كرد اما به هر حال اين استفاده بدون پشتوانه است چون ليگ امروز ما به دنبال پيدا كردن مهاجم هدف خارجي است؛ راهي كه به گواه آمار اشتباه است.
در اين فوتبال چند بار توانسته‌ايم مهاجم هدف خارجي در سطح عنايتي‌ها و خليلي‌ها خريداري كنيم؟ در همين مكتب، راه‌آهن با بي‌تدبيري، ‌هادي اصغري بزرگ و گلزن خود را به تيم سپاهان مي‌فروشد و سپس اقدام به خريدن اميرآبوچا مي‌كند ! راستي چرا؟ چون يك پاي عقل اين فوتبال لنگ است. همانطور كه پرسپوليس هم به جاي پيدا كردن امثال خليلي كه سال گذشته تا اين زمان 12-10 گل برايش زده بود سراغ دي كارمو و توره‌هايي مي‌رود كه روي هم برايش هفت گل در ليگ امسال به ثمر رساندند.


منبع:روزنامه گل
Novice Poster
Novice Poster
پست: 81
تاریخ عضویت: چهارشنبه 30 مرداد 1387, 9:49 am
سپاس‌های ارسالی: 1 بار
سپاس‌های دریافتی: 3 بار

پست توسط babak81 »

با سلام

من به طور کلی حرف شما رو قبول دارم اما در مورد امیر ابوچا بگم که این بازیکن فصل پیش در پاس خیلی خوب بود و با وجود اینکه چندین هفته رو به دلیل شکستگی دست از دست داد 8-9 گل زده بود و بازی های قابل قبولی را به نمایش گذاشت

با تشکر
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 831
تاریخ عضویت: چهارشنبه 15 اسفند 1386, 2:38 am
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

پست توسط bahmanwolf »

مرسی بابک از اطلاعات خوبی که دادی
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”