برهانی: كارى مى كنم دايى من را فيكس بازى دهد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3 بار
سپاس‌های دریافتی: 185 بار

برهانی: كارى مى كنم دايى من را فيكس بازى دهد

پست توسط bahmanwolf »

بازگشت برهانى به تيم ملى دور از ذهن نبود. آرش مى توانست پيش از بازى با امارات هم به تيم ملى دعوت شود اما دايى براى آنكه بفهمد گلزنى هاى مهاجم استقلال جرقه نبوده باز هم صبر كرد تا اينكه آرش بار ديگر با گلزنى هايش نشان داد ديگر آن مهاجم بحران زده فصل پيش نيست. با برهانى پيش از سفر به عمان حرف هايى زديم. يك سؤال و جواب كوتاه اما خواندنى…

مثل گل هميشه بهار، تو هم هميشه گلزن شدى !
(مى خندد) اين آمار براى من نمى تواند آمار عجيبى باشد، يك مهاجم اگر مى خواهد براى تيمش تأثير گذار باشد، بايد در همه ديدارها با هدف زدن گل به ميدان برود.
افت، براى هر فوتباليستى پيش مى آيد، من يا هيچ كس ديگر نمى توانيم هميشه در اوج باشيم و انتظارات را برآورده كنيم البته الان آن دوران را فراموش كرده ام و مى خواهم همان آرش سال هاى گذشته بشوم.
چه چيزى تو را تغيير داد
… فقط اعتماد به نفس! من آرش برهانى هستم و توانايى هاى بسيارى دارم كه براى ثابت كردن اين ادعا، گل خواهم زد تا دوباره زير سؤال نروم.
امير قلعه نويى چقدر در اين روند تأثيرگذار بوده است
هيچ كس نمى تواند تأثير مربى را در موفقيت و حتى ناكامى بازيكنان نبيند، قلعه نويى در بدترين روزها پشت من بود و به من ميدان داد و با حمايت همه جانبه كارى كرد تا هم خودم را به عنوان مهاجمى گلزن معرفى كنم و هم اينكه در نتيجه گرفتن هاى تيم تأثير داشته باشم.
براى آقاى گل شدن چقدر انگيزه دارى
تا حالا آقاى گل نشده ام و مثل هر مهاجم ديگرى برايم اهميت دارد كه سرانجام خودم را به عنوان بهترين گلزن ليگ برتر نشان دهم. اميدوارم اتفاقى نيفتد كه من را از اين مقام دور كند.
تو رقيبانى مثل ابراهيم توره و كاسترو دارى
نمى گذارم توره و ديگران آقاى گل شوند تا يك استقلالى بتواند اين افتخار را به افتخارات باشگاه اضافه كند.
آرش برهانى و سياوش اكبرپور زوج خوبى هستند
ما به قدرى هماهنگ هستيم كه همه را به ياد زوج رويايى عنايتى و اكبرپور انداخته ايم، من و سياوش با توجه به شناختى كه از هم داريم، در طول ۹۰ دقيقه يكديگر را حمايت مى كنيم و در گل هاى يكديگر تأثيرگذار هستيم.
و سرانجام به تيم ملى هم رسيدى
هيچ چيز بهتر از اين نيست كه خودم را در ليست بازيكنان تيم ملى مى بينم. مى خواهم طورى بازى كنم كه على دايى نه تنها به فكر خط زدن من نباشد، بلكه فرصت بازى كردن هم به من بدهد.
همان طور كه در استقلال جايگاهم را پيدا كردم، در تيم ملى هم مى توانم موفق شوم.
تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”