حسین هدایتی: اختلاف با مصطفوی را تایید می کنم

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

حسین هدایتی: اختلاف با مصطفوی را تایید می کنم

پست توسط samanrossonero »

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس با تاکید بر وجود مشکلاتش با مدیریت این باشگاه گفت: هواداران پرسپولیس نگران نباشند چرا که بنده مثل همیشه به عنوان یک سرباز در خدمت پرسپولیس خواهم بود.

حسین هدایتی که روز گذشته خبر کناره گیری اش از هیئت مدیره پرسپولیس منتشر و از سوی برخی رسانه ها به استعفا تعبیر شد در گفتگو با خبرنگار مهر ضمن بیان این مطلب افزود: بنده از حضور در هیئت مدیره پرسپولیس استعفا نکرده ام اما وجود مشکلات با مدیریت را تایید می کنم.

رئیس هیئت مدیره پرسپولیس ادامه داد: با توجه به نگرانی هایی که از بابت کناره گیری اینجانب از باشگاه پرسپولیس در میان هواداران و همچنین خانواده بزرگ پرسپولیس شکل گرفت نیاز دیدم به برخی نکات اشاره کنم.

وی افزود: بنده وجود مشکل و اختلاف نظر با مدیریت باشگاه را تایید می کنم و در جلسه ای هم که با اعضای محترم هیئت مدیره داشتیم همه این موارد را مطرح کردم و به بحث و بررسی در این مورد پرداختیم.

حسین هدایتی ادامه داد: بنده همچنین این مشکلات را به آقای کیومرث هاشمی هم منعکس کردم. با این حال بازهم تاکید می کنم که هیچگونه استعفایی در کار نبوده است و امیدوارم در نشستی که طی روزهای آینده با آقای علی آبادی خواهیم داشت این مشکلات مورد بحث و بررسی قرار گیرد و به نتیجه مطلوب برسیم تا مجددا شاهد بازگشت آرامش به پرسپولیس باشیم.

رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس سپس به نگرانی های هواداران این تیم اشاره کرد و خاطرنشان ساخت: هواداران پرسپولیس بدانند که حسین هدایتی به عنوان سرباز میهن اسلامی ایران همیشه خدمتگزار باشگاه محبوب پرسپولیس و کشور بزرگ اسلامی ایران خواهد بود و با تمام توان در کنار دیگر اعضای هیئت مدیره برای اعتلای این باشگاه تلاش خواهد کرد.


منبع:مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”