مجموعه‌های محرم شبکه دو روی آنتن می‌رود

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
پست: 2833
تاریخ عضویت: پنج‌شنبه 10 فروردین 1385, 1:39 pm
سپاس‌های ارسالی: 158 بار
سپاس‌های دریافتی: 747 بار

مجموعه‌های محرم شبکه دو روی آنتن می‌رود

پست توسط Leila »

مجموعه تلویزیونی "دو طفل مسلم" به کارگردانی سیدمجتبی یاسینی از هفتم دی و "آخرین دعوت" از دهه دوم محرم روی آنتن شبکه دو می‌روند.
به گزارش خبرگزاری مهر، "دو طفل مسلم" کاری جدید از گروه کودک و نوجوان شبکه دو است که از هفتم دی پخش می‌شود. این مجموعه به تهیه‌کنندگی و کارگردانی یاسینی و نقش‌آفرینی جهانگیر الماسی، شمسی فضل‌اللهی، محمد عمرانی و پوراندخت مهیمن تهیه شده است.


تصویر
نمایی از مجموعه "دو طفل مسلم"

مجموعه تلویزیونی "دو طفل مسلم" در 12 قسمت 35 دقیقه‌ای در قالب نمایش به اخلاق و سیره حضرت محمد (ص)، اهل بیت (ع) و بیان فلسفه قیام عاشورا می‌پردازد.

"آخرین دعوت" هم از دهه دوم محرم پخش می‌شود. این مجموعه با نام قبلی "زخم‌های رویا" به کارگردانی حسین سهیلی‌زاده و تهیه‌کنندگی مهران رسام با فیلمنامه علیرضا کاظمی‌پور، سعید جلالی و محمد بیرانوند تهیه شده و فرامرز قریبیان، حامد بهداد، الهام حمیدی، سپیده ذاکری، فرزاد حسنی، پرویز فلاحی‌پور و مرجان شیرمحمدی در آن بازی کرده‌اند.

"آخرین دعوت" داستان استاد دانشگاهی به نام یوسف زمانی‌فر را روایت می‌کند که نماینده سابق مجلس بوده و برای پیدا کردن اسنادی عازم زادگاهش در غرب کشور می‌شود، اما در حادثه‌ای سر از کوفه در سال 61 هجری درمی‌آورد.

پخش مجموعه‌های "آینه‌های نشکن" و "شیخ بهایی" در ایام محرم ادامه دارد، اما دیگر مجموعه‌های این شبکه در این ایام پخش نخواهد شد.خبرگزاري مهر
اگر مي توانستيد خريدار باور باشيد، كدام باور از همه برايتان مفيد تر بود؟؟
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”