نیروی دریایی اسرائیل را بیشتر بشناسیم+...

در اين بخش مي‌توانيد در مورد سلاح و ادوات جنگي دريايي به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: شوراي نظارت, مديران هوافضا, شوراي نظارت, مديران هوافضا

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 428 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

Re: نیروی دریایی اسرائیل را بیشتر بشناسیم+...

پست توسط kaveh606 » چهار شنبه 11 دی 1387, 9:22 am

با عرض سلام خدمت دوستان عزیز در سایت وهمچنین خسته نباشید به دوست عزیز دریا سالار میلاد بابت مقاله های جالبشون والبته این مقاله بحث انگیزشون که به قول خودشون بی طرفانه است اما به نظر من اینطور نیست وشما هم بی طرفانه مقاله تون رو ننوشتید بعد نکته دیگر اینکه مردم فلسطین قبل از اینکه عرب باشند مسلمانند ومسلمان ها هم نسبت به هم برادرند. واگر ما مسلمانیم باید متوجه سفارش پیامبر باشیم که فرمودند اگر فریاد کمک خواهی مسلمانی را بشنوید وبه کمکش نشتابید مسلمان نیستید. متاسفانه سال هاست که این تفرقه بین ملت های شرق به وجود آمده در حال که غربی ها روز به روز باهم متحد تر میشوند . آیا این درست است که اگر روزی بعضی ها ایرانی ها را مجوس و نا مسلمان میخواندند اکنون ماهم همان دید را نسبت به برادرانمان داشته باشیم. شما دوست عزیز نمیدانم سهوا یا به طور زیرکانه ای از لفظ اعراب برای نظر سنجیتون استفاده کرده اید به هر حال این هم نظر من بود امیدوارم که سبب ناراحتی شما نشده باشه

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » چهار شنبه 11 دی 1387, 7:14 pm

دلیلی وجود نداره تا یک سیاست مدار پشت تریبون بین المللی فریاد مهو و نابودی سر بده و اقدام به دشمن تراشی بیشتر بکنه

امیدوارم سیاستمدار مربوطه این مسئله را متوجه شده باشد که بیان صریح این جمله تاکنون چه هزینه هنگفتی برای ایران داشته است و چه علم و کتلی پشت آنعلیه ایران راه افتاد.

اسرائیل رو باید دشمنی نامید که دشمن - دشمن ماست . و ان دشمن مشترک اعراب هستند .

دقیقا و حالا نیز دشمنان ما به جان هم افتاده اند و ما باید از این موضوع به خوبی در جهت حفظ منافع کشورمان استفاده کنیم.

فکر میکردم افراطی ترین حزب کادیما هست

کادیما به خاطر افراط گرایی لیکود از آن منشعب شد.

دانش پزشکی برتر خودش رو مدیون ایرانی تبارهای یهودی خودش هست

میخواستم بگم که شما گفتی.واقعا باعث تاسفه که ما از وجود چنین نخبگانی محرومیم.

در مورد ازادی بیان هم کمی اشتباه میکنید

هیچ کشور دنیا آزادی بیان مطلق نداره.ولی المرت به جرم فساد مالی استعفا داد و آبرویش را بردند.موشه کاتساو نیز به دلیل تجاوز جنسی به منشی خود کنار رفت.مثلا اگر این اقدامات را رسانه های سوریه علیه رژِیم بشار اسد انجام دهد آیا دستگاه امنیتی سوریه مخالفان را نخواهد بلعید!!!!!

تا جایی که من اطلاع دارم F-22 فروش خارجی ندارد و احتمالا تولید ان متوقف خواهد شد

تا آنجایی که من اطلاع دارم ایپک شورای همکاری آمریکا اسراییل لابی محکمی در سنا کرد و قول آن را برای سالهای آینده گرفت.من نیز گفتم الان ندارد ولی در آینده...

قدرت تجهیزات ضد زره ایران

کاملا درسته.و من نیز 100% با این مسئله موافقم.ولی متاسفانه تبلیغات خوبی صورت نگرفت تا بیشتر جهانیان متوجه این موضوع شوند.

کماندو های فوق ویژه شایتت

من نیز این پهلوون پنبه ها را قبول ندارم.چون فقط تبلیغات پوچه.در میدان عمل :::P

نیازمند نیروی هوایی قدرتمند هستیم

دقیقا درسته و باید به فکر بود و از هر منبعی جنگنده های قدرتمند تهیه کنیم.

سیستم پدافندی محدودیتهایی داره بهتره مسئولان دیدگاه خودشون رو در مورد استراتژی پدافندی تغییر بدن.

کاملا درسته معلوم میشه در این زمینه تحقیقات خوبی داشتی.مسوولین نیز انشالله گذرشان به این تاپیک بخورد.

می خواهین بگین این فقط یه شعار واسه گرم کردم و هیجان دادن به جنگ بوده

فقط تهییج نبوده.ولی عمده مطلب همین است.

آیا شما بیانات امام راحل رو به یاد دارید؟آیا از رفت و آمد های نیروهای ما به لبنان و فلسطین اطلاع دارین؟

بله اطلاع دارم.در سال 1982 سردار متوسلیان در معیت جمعی از پاسداران و بسیجیان و قلیلی از ارتشیان که تعدادی ستوان و استوار و گروهبان از تیپ 58 ذوالفقار شاهرود بودند با هواپیما به دمشق رفتند و با همکاری علی اکبر محتشمی پور سفیر وقت ایران در سوریه به انجام اقداماتی ضد اسراییلی پرداختند.پس از مفقود شدن متوسلیان و مخالفت صریح امام با اعزام نیرو به لبنان به دلیل نیاز جبهه های جنگ به نیروی ایرانی و عدم انحراف فرماندهان از دفاع از ایران در برابر عراق استراتژی تغییر کرد و حزب الله از دل نیروی های ناراضی جنبش امل پدید آمد و صدها اسراییلی و نیز تفنگداران آمریکایی و فرانسوی در انفجارهای پی در پی انتحاری اعضای حزب الله کشته شدند و موجب فرار آنها از لبنان شدند.
ولی با جنبش امل در اواخر دهه 80 میلادی درگیر شد و تا 1990 و پیمان صلح طائف جنگ داخلی لبنان ادامه یافت.

اسراییل به ایران سلاح داده

این موضوع سالهاست افشا شده :D تعجب می کنم تا حالا به گوشت نخورده؟ :-O حالا احتیاج داشتیم از اسراییل هم سلاح گرفتیم کره زمین به کره ماه چسبید.جنگ شوخی بردار نیست نزنی می خوری باید همه چیز را از هر جایی تهیه می کردیم.

ولی واسشون نمی جنگم اگر کسی به کشور من تعدی کرد من دستش رو می شکونم!

100% بر این اعتقاد خواهم ماند..

دنبال مباحث صهیون شناسی مسایل مربوط به اون صرف کنید

صهیون و صهیونیزم را به خوبی میشناسم.علت اینکه چیزی درباره آن نمی گویم چون الا ماشالله در این سایت مقالات در این رابطه بسیار است.

مورد بعد هم حق با شما ما هم از این به بعد می گیم اسرائیل تا استاندارد دنیا بشیم

من قصد تغییر نظر شما را نداشتم.فقط میگم هر وقت اسم رسمی اش در سازمان ملل Israelنبود منم اسمی غیر از آن میگم.خواه رژیم صهیونیستی -خواه رژیم اشغالگر قدس-و هر چیز دیگر.

در خاتمه از اظهار لطفت ممنون.امید که با این تبادل نظر هر روز به معلوماتمان بیشتر اضافه شود.شک نکن اگر روزی اسراییل و یا هر دشمن کوچکترین چشمداشتی به 1 سانتی متر از این خاک پاک و مقدس که با خون صدها هزار شهید آبیاری شده است من در صف اول نبرد خواهم بود.شاید دوستان زیاد در شرایط جنگی نبوده اند.ولی من در وحشتناک ترین روزهای عراق در سال 2003 که سگ صاحبش را نمی شناخت و روزی 1000 نفر در آن کشور کشته می شدندغیر قانونی به کربلا و نجف رفتم.نمی دانم چطور زنده برگشتم ولی عشق حسین و علی ترس نمی شناسد.خود آنان نیز محافظ ما خواهند بود.

از شهادت در راه ایران و با تاسی به اهل بیت باکی ندارم.ولی زمانی دست به اسلحه میبرم که کسی به خانه من قصد نگاه چپ داشته باشد.خانه من فلسطین نیست. :x

خسته نباشید به دوست عزیز دریا سالار میلاد بابت مقاله های جالبشون

:razz: :razz: :razz:

وشما هم بی طرفانه مقاله تون رو ننوشتید

تعریفی از مقاله بی طرفانه ارائه بدهید.

مردم فلسطین قبل از اینکه عرب باشند مسلمانند ومسلمان ها هم نسبت به هم برادرند

یک سوال این برادران فلسطینی مسلمان در میان اسرای جنگ تحمیلی چکار می کردند!!آیا برای گشت و گذار به خطوط مقدم جبهه آمده بودن؟

باید متوجه سفارش پیامبر باشیم که فرمودند اگر فریاد کمک خواهی مسلمانی را بشنوید وبه کمکش نشتابید مسلمان نیستید

پیامبر همچنین فرمود:حب الوطن من الایمان(وطندوستی از ایمان است)

اگر روزی بعضی ها ایرانی ها را مجوس و نا مسلمان میخواندند اکنون ماهم همان دید را نسبت به برادرانمان داشته باشیم

جهت اطلاع شما دوست عزیز:همین الان هم چپ و راست ما را مجوس و رافضی و غیر مسلمان میدانند!!!ضمنا جدیدا به لقب صفوی نیز ما را صدا میزنند.شد چند تا لقب بشمار...

سهوا یا به طور زیرکانه ای از لفظ اعراب برای نظر سنجیتون استفاده کرده اید

در عنوان نظرسنجی لفظ عرب بکار نرفته است.اگر در امضا من مشاهده می کنید امضا نظر شخصی است

با سپاس از توجه شما :razz:
  بی  

Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 446 بار
سپاس‌های دریافتی: 506 بار
تماس:

پست توسط The Passenger » پنج شنبه 12 دی 1387, 1:56 am

سپاس از دريا سالار ميلاد عزيز بابت وقتي كه صرف اين تاپيك كردند. و همچنين همۀ كساني كه دوستانه و با ملايمت مطلب را نقد و حلاجي كردند.
من اطلاعات تخصصي نظامي زيادي ندارم و در اين حيطه شاگرد هستم و اظهار نظر نميكنم. اما ديدم كه مسير بحث تغيير كرده لازم دانستم نظر شما را به چند نكته جلب كنم.

دربارۀ صهيونيسم و اصلا تاريخچۀ پيدايش آن حتما مطالعۀ كتاب «اسطوره هاي بنيان گذار سياست اسرائيل» اثر روژه گارودي (كتابي كه منجر بمحاكمه او شد) را به كساني كه نخوانده اند توصيه ميكنم.(كتاب بسيار با ارزشي است).

كيارش نوشته شده:و سوزانده تر از همه سکوت و بی تفاوتی مردم به خصوص این وری ها(در چه بیشتر از این هم انتظار نباید از مردم تحت سانسور و شایدم دشمن داشت)

دشمن ِ چه كسي؟

كيارش نوشته شده:برید نظر های صهیونیست ها رو در مکان های عمومی در اینترنت مثل یوتیوب دنبال کنید که روی فیلم های مربوط به ما مشهودتره

با نطق هائي كه رجل سياسي گراميمان به عنوان نماينده ملت ايران در مجامع جهاني راجع به اسرائيل ايراد ميكنند انتظار ديگري داريد؟ مثلا اگر ميگفتند فلسطين بايد از بين برود، ملت فلسطين از ما تمجيد ميكردند؟

كيارش نوشته شده: این حرف شما مثل اون مثال معروف واسه سکوت در برابر آلمان هست که می گه:
کمونیست ها رو بردند من کمونیست نبودم اعتراض نکردم
یهودی ها رو بردند اعتراض نکردم چون یهودی نبودم
گروه دیگری رو بردند من نسبتی نداشتم سکوت کردم
-
-
-
وقتی سراغ من آمدند کسی نبود که ...............

كاملا حق با شماست.
اما، ما يك ضرب المثل با ارزش نيز داريم: «براي كس بمير كه برايت تب كند». مسأله اي كه جاي تفكر دارد اينجاست كه آيا وقتي ملت ما هم در مخمصه بيافتد «انتفاضۀ عرب»، بفرياد ملت ما خواهند رسيد؟ يا آنها هم همين روندي كه دريا سالار ميلاد در قبال آنها صحيح ميدانند، دربارۀ ما اتخاذ ميكنند؟
يك سؤال ديگر؛ ملت عرب منجمله فلسطين در طول هشت سال جنگ نابرابر و تحميلي عليه ملت ايران با ما همراه بود يا غرب؟ و چگونه؟

كيارش نوشته شده:مهدی یه جاییست ((ما)) باید خودمون رو برسونیم اونجا ایشون واسه آدم های ضعیف که می شینن خونه هر جمعه:آقا این جمعه هم رفت نیامدی! جمعه بعد بیایی ها! اینجا اوضاع پسه

مهدي (عج) هميشه هست جائي نرفته، كافيست چشمهايمان را باز كنيم.
مسلماني و منتظرالمهدي بودن اين نيست كه تفكر و مصلحت انديشي را كنار بگذاريم و از روي احساسات تصميم گيري كنيم. براي انسان شدن و رسيدن به مهدي راه هاي ديگري هم هست. يادمان نرود كه ملت ما چوب اين احساساتي شدن ها را زياد خورده.

kaveh606 نوشته شده: مردم فلسطین قبل از اینکه عرب باشند مسلمانند ومسلمان ها هم نسبت به هم برادرند

خودشان كه راجع به ما اينطور فكر نمي كنند.

kaveh606 نوشته شده: باید متوجه سفارش پیامبر باشیم که فرمودند اگر فریاد کمک خواهی مسلمانی را بشنوید وبه کمکش نشتابید مسلمان نیستید.

خب آنها هشت سال فرياد كمك خواهي ملت ما را شنيدند و كمك نيامدند كه هيچ، آب در آسياب دشمنان ما هم ريختند، با رجوع به اين كلام كه به نقل از حضرت رسول نوشتيد، آنها سالهاست كه ديگر مسلمان نيستند!

kaveh606 نوشته شده: آیا این درست است که اگر روزی بعضی ها ایرانی ها را مجوس و نا مسلمان میخواندند اکنون ماهم همان دید را نسبت به برادرانمان داشته باشیم.

اين برادرانمان كه ميفرمائيد، كي و چگونه برادري شان را ثابت كرده اند؟
آزموده را آزمودن خطاست.

kaveh606 نوشته شده: شما دوست عزیز نمیدانم سهوا یا به طور زیرکانه ای از لفظ اعراب برای نظر سنجیتون استفاده کرده اید

مگر عرب نيستند؟تصویر

kaveh606 نوشته شده:متاسفانه سال هاست که این تفرقه بین ملت های شرق به وجود آمده در حال که غربی ها روز به روز باهم متحد تر میشون

دقيقا" كداميك از ملتهاي شرق با كداميك؟ لطفا نام ببريد.
اگر منظور شما از اين جمله ملتهاي خاورميانه باشد و تفرقه اعراب با ملت ايران است كه درست ميفرمائيد، ولي اين تفرقه مربوط به قرون اخير هم نيست، بلكه بايد تاريخ چند هزارساله خاورميانه را مرور كرد و با دقت بيشتر ميتوان فهميد كه حتي دين واحد هم نتوانست اين تفرقه ها را كاملا رفع كند كه تا به امروز نيز ادامه دارد.

و در آخر سپاس از همۀ دوستاني كه توجه داشتند.
بنده هم جنايات رژيم صهيونيستي را نشانۀ ناحق بودن اين رژيم ميدانم. اما مسئله اشغال فلسطين مانند مسئلۀ جنوب لبنان نيست كه با يك يا چند جنگ با كمك و مساعدت ايران حل بشود، بلكه بسيار عميق تر و ريشه دار تر است، و تقريبا تمام كشورها به اين مهم پي برده اند.
بهتر است احساساتي نشويم، براي ما، كه يك ملت يكه و تنها و بدون هيچگونه پشتوانه خارجي هستيم، هر اشتباه كوچك در ديپلماسي ميتواند يك تهديد بزرگ ايجاد كند. شايد همين الان يك فرمانده يا يك مسئول سطح بالاي مملكت در حال خواندن همين مطالب ما باشد؛ طوري بنويسيم كه باعث افتخار آن فرمانده يا مسئول باشيم. منطقي باشيم و بدور از احساسات. آنطور باشيم كه ملت ما به ما نياز دارد، آنطور كه ملت ما با اطمينان بتواند به نيروي فكر و استدلال ما تكيه كند.

موفق باشيدتصویر
آخرین ويرايش توسط 1 on The Passenger, ويرايش شده در 0.
از خون جوانان وطن لاله دميده
از ماتم سرو قدشان، سرو خميده
در سايۀ گل، بلبل ازين غصه خزيده
گل نيز چو من، در غمشان جامه دريده

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12804 بار
سپاس‌های دریافتی: 4580 بار

پست توسط كيارش » پنج شنبه 12 دی 1387, 3:38 am

دوستان بعضا طوری با جدیت و پشت گرمی در مورد فلسطینی ها صحبت می کنید که واقعا فکر می کنم یا خود شما نسبتی فامیلی دارید یا حداقل مدت مدیدی اونجا زندگی کردین !!! 8->

عرض کردین فلسطینی ها در دفاع مقدس ضد ما بودند! واسه اطلاعات عمومی دوستان عزیز عرض می کنم! فلسطینی ها که الان 1.5 میلیون در غزه هستند که هیچ,جمعیتی هم به همین اندازه تقریبا در کشورهای اطراف(لبنان,سوریه,اردن و مصر ) مستقر هستند به عنوان آواره.
حالا همانگونه که همگی می دونیم و دوستان هم بالا ذکر کردند یه عده از فلسطینی ها در جبهه علیه ما بودند ! دوستان می شه مقیاس این نیروها رو هم بگین؟اگر اینطور باشه چند نفر از یه کشوری بیان ضد ما و ما همه رو به یه چشم نگاه کنیم که باید تقریبا کل دنیا رو حساب کنیم !!!
والا تا اونجا که ما اعراب رو اینجا در یک سرزمین بیگانه می بینم روابط خوب و بی آزاری دارند! عرض کردین به ما می گن ع-ج-و-س , عده ای از ایرانی هم به اونها می گن سوسمار خور و .....الا ماشالله آیا دلیل می شه ؟
اون خصومت هایی رو هم که توسط عده ایشون می بینیم(مثل همون جریان بعد اعدام صدام که یه جمعیت خیلی کوچیک اومده بودند توی پس کوچه ها یه عکس از صدام گرفته بودند دستشون,کل رسانه های بیگانه+دوستان وطن پرست دلسوز همیشه هشیار داد و هوار که آقا اینا واسه صدام مراسم ترحیم گرفتند

اون زمان که اعراب داشتند با صهیونیستها می جنگیدم و در اوج نیاز بودند,ما دوستان چکار کردیم؟ غیر از دوستی با صهیونیست ها کردیم؟آیا غیر از اینه که حتی وقتی این صهیونیست ها تازه اشغال کرده بودند فلسطین رو ما واسه سربازامون از اونجا کنسرو وارد می کردیم ؟

باور کنید شاید به مزاجتون خوش نیاد ولی حتی اگر واسه صدام ملعون مراسم با شکوه هم می گرفتند باز من ناراحت نمی شدم! چرا؟ چون شما فکر کنید 2 تا آدم دارید که با هم دوست اند بعد این 2 تا بشدت از هم بی زارند و متنفر ولی هر دو با شما دوستند و خیلی به شما می رسند آیا وقتی یکیشون مرد شما واسه پاچه خواری اون یکی هم که شده سعی می کنید چیزی نگید و ....یا یه توجهی هم به اون می کنید ؟

من که می گم خودمون تکون بخوریم آقا واسه آدم های..... نمی یاد,شدم احساساتی !
دوست عزیز به نظر شما این این استراتژی(( احساس رو کنار بزار تفکر کن ))
که می گید آیا قبل از کشته شدن نفر آخر ابن طفلکی ها به دادشون می رسه یا نه شاید مصرف داخلی داره !برای سربازای خودمون!

اون شعار راه قدس از کربلاست هم نمی دونم چطور از حمله به یک دشمن دومی به همین آسونی شعار می شه ساخت و فقط واسه هیجان دادن به سربازان!!!
این مدل رو من نشنیده بودم+اون اسناد محرمانه ی رابطه با صهیونیست ها ! شاید واقعا من از دنیا عقب ام! شاید رهبری همین الان داره با اولمرت چت می کنه ! ضد مردم غزه !!! آخه جنگ دوست و دشمن حالیش نیست! :x

دوستان یه خبری رسیده بهم (این همه به شما اخبار محرمانه رسیده این هم روزیه ما) مبنی بر استقرار خلبانان صهیونیستی در پایگاههای هوایی هند در منطقه ی کشمیر!!!

خدا کنه نزنند تا من طرز تفکرم رو عوض کنم,احساساتم رو هم به گوشه ای بزارم, بعد لیسانس پاس کردن
, امام زمان رو تو جمعیت پیدا کنم بگم حالا بیایین که من آمادم

گفتید دشمن چه کسی ؟ دوست عزیز بعید می دونم منظور و خطاب من رو متوجه شده باشین ! مردم غربی رو گفتنم که سکوت کردن و تحت این سانسوری که هست روشون نمی شه بیشتر از این انتظار داشت,لفظ دشمن رو هم واسه این گفتم شایدم دشمن که منظورم همه شون نبود زیادن که بتونند مستقل ببینند
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط The Passenger » پنج شنبه 12 دی 1387, 4:25 am

كيارش خان دوست گرامي (اگر من را از همان دشمنان ندانيدتصویر)
منظور من صرفا اين بود كه ما نبايد منافع كشور و ملت خود را فداي منافع بيگانه كنيم، از هر مليت و قوميتي كه باشد، حتي به سبب ايدئولوژي مشترك با آنها. و در هر عملي كه انجام ميدهيم بايد اول سود كشور ايران را در نظر بگيريم، بعد ديگران. نه اينكه نسبت به مسائل بي تفاوت باشيم.

كيارش خان كشور و ملت ما به نيروهائي تحصيل كرده و كاربلد مثل شما نياز مبرم دارد. نظريات شما را بدقت خواندم، مسلما" قرار نيست ما در انجمن طرز تفكر همديگر را تغيير بدهيم، بيشتر منظور آشنائي با تفكرات همديگر است. اما خب چون CC يك انجمن تخصصي ست جايز نيست اين بحث بيشتر ادامه يابد. در هر صورت خرسندم كه با طرز تفكر شما آشنا شدم. امضاي مناسب با عقيده تان هم انتخاب كرديد.

موفق و سربلند باشيدتصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط كيارش » پنج شنبه 12 دی 1387, 7:01 am

مشكل من و شما در همين جاست ديگه خب!!! شما سود رو در نظر مي گيريند من خداي بالا سر و وجدان خودمو
دارند يه عده رو مي كشند من بگم منافع ام حفظ بشه؟كدوم منافع؟ :P
 [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]  این خسته به شمشیر تو تقدیر نبود,    
  [FONT=lucida grande, tahoma, verdana, arial, sans-serif]ور نه هیچ از دل بی‌رحم تو تقصیر    

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط The Passenger » پنج شنبه 12 دی 1387, 7:32 am

كيارش نوشته شده:مشكل من و شما در همين جاست ديگه خب!!! شما سود رو در نظر مي گيريند من خداي بالا سر و وجدان خودمو
دارند يه عده رو مي كشند من بگم منافع ام حفظ بشه؟كدوم منافع؟ :P

دوست من بنده كه لامذهب نيستم، خداوند به ما عقل داده كه ازش استفاده كنيم. شما هم اصلا به نوشته آخر من دقت نكرديد؛ بنده منافع شخصي را عرض نكردم، منافع ملي را عرض كردم. منافعي كه برايش انقلاب كرديم، منافعي كه هشت سال برايش جنگيديم و از آن دفاع كرديم، شهيد داديم، جانباز داديم، مصيبت و ويراني كشيديم، بدبختي كشيديم، به انواع مختلف تحريم شديم، همان منافعي كه باعث ميشود الان هيچ كشوري حتي آمريكا و اسرائيل جرأت دست درازي به ايران را نكند، همان منافعي كه همۀ ما بواسطه وجود آنها الان در ايران زنده ايم و زندگي ميكنيم. آنوقت شما ميگوئيد كدام منافع؟!تصویر

Captain
Captain
نمایه کاربر

پست توسط كيارش » پنج شنبه 12 دی 1387, 7:37 am

عجب والا اگر اين منافع ماست كه ما اين هارو با ............والا تو مغزم نمي گنجه شما چه استدلالي مي آرين!!! دارند مظلوم رو مي كشند تو خونش من عقب وايسم بگم شهيد دادم تا خونه ي خودم رو گرفتم؟ ::sa ::sa

Major
Major
نمایه کاربر
تماس:

پست توسط The Passenger » پنج شنبه 12 دی 1387, 8:11 am

كيارش عزيز، قبلا هم عرض كردم چون موضوع غيرتخصصي است بيش از اين جايز نيست در اين تاپيك ادامه پيدا كند.تصویر
راستي، شما كه دستي در علوم نظامي داريد پيشنهاد ميكنم در صورت امكان تاپيكي هم به نحوۀ دفاع نظامي از منطقۀ غزه اختصاص بدهيد، چرا كه هردو عنصر علاقه و انرژي را براي اين كار داريد. از دوستان متخصص در علوم نظامي هم تقاضا دارم همكاري كنند. چون مطلب هم جذاب است و هم تخصصي، و شايد اولين بار است كه در اينترنت اينكار انجام ميشود.

Major II
Major II
سپاس‌های ارسالی: 428 بار
سپاس‌های دریافتی: 467 بار

پست توسط kaveh606 » پنج شنبه 12 دی 1387, 10:22 am

باعرض سلام مجدد
دوست گرامی منظور من از ملل شرق تنها خاور میانه نبود این اختلاف در خیلی از نقاط شرق حتی بین مردم یک کشور وجود دارد و ظاهر شدن این اختلافات به امدن کشور استعمار گر مثل انگلیس مربوط میشه مگر مسلمانان هند و غیر مسلمانان در این کشور سال ها در کنار هم به خوبی زندگی نمیکردند و در خاورمیانه هم این بحث ها اگر سابقه هزار ساله داشته به این شدت که نبوده است کما اینکه مردم ایران وعراق باهم ودیگر مسلمانان باهم روابط خوبی داشتند . دوست عزیز اگر بحث حمایت از فلسطینیان میشه ویا جلوگیری از کشتار آنها این به معنی احساساتی شدنه؟ واینکه توصیه میکنم به تمام دوستان احساسات رو کنار بگذارند . اگر امروز به یکی از شما توسط مثلا بنده ظلم شد این رو باید به حساب تمام همشهری های من بگذارید وبگید مردم فلان شهر همشون ظالمند . بازم ببخشید

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

پست توسط yasermym » پنج شنبه 12 دی 1387, 10:59 am

دوستان عزیز    ,   salar  , و سایر عزیزانی که در این تاپیک و تاپیک حذف شده نظر سنجی اظهار نظر کردید به دلیل اینکه احتمالا این تاپیک نیز به سرنوشت قبلی دچار خواهد شد از اظهار نظر و پاسخ گویی به شما خودداری می کنم. در تاپیکی نظامی درباره ایدئولوژی صحبت کردن هم از اون حرفهاست.
در صورتی که با صلاحدید مدیریت تاپیکی با هدف شفاف سازی مباحث ایجاد شد بطور کامل به شبهات ایجاد شده دوستان پاسخ خواهم داد.

با تشکر
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

[FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[لینک خارجی برای کاربران مهمان مخفی است، لطفا برای مشاهده لینک ثبت نام نموده و یا وارد سایت شوید]
==================================    

Captain
Captain
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

پست توسط Mil@d » پنج شنبه 12 دی 1387, 2:01 pm

من تا حالا به خاطر ارادتی که به یاسر دارم رو حرفش حرف نزدم.چون مثل من از بحث های احساسی فراریه.

حالا برگردیم بحث نظامی.دوستان میگن محو اسراییل و صهیونیزم از روی نقشه جهان.ok قبول.

بر اساس قانونی نانوشته در اسراییل در صورتی که موجودیت کشور اسراییل با خطر نابودی مواجه شود استفاده از سلاح اتمی حتمی است.

دوستانی که قصد نابودی اسراییل را دارند اگر با بمب اتمی به ایران حمله کرد و تهران را با خا یکسان کرد چه جوابی برای نسل های آینده ایران دارند؟

سوال اساسی و مهمی است.
  بی  

ارسال پست

بازگشت به “ادوات دريايي”