کاکا ستاره برزیلی تیم میلان جنایات اسرائیل را محکوم کرد

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
پست: 1334
تاریخ عضویت: چهارشنبه ۲۳ مرداد ۱۳۸۷, ۱:۰۸ ق.ظ
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

کاکا ستاره برزیلی تیم میلان جنایات اسرائیل را محکوم کرد

پست توسط samanrossonero »

تصویر


كاكا بازيكن تيم فوتبال آث ميلان ايتاليا جنايت هاي اسرائیل عليه مردم مظلوم غزه را محكوم كرد.
به گزارش دوبي اسپورت، كاكا بازيكن مشهور برازيلي روز يك شنبه در مصاحبه اي مطبوعاتي در دوبي ضمن ضد انساني توصيف کردن حملات ددمنشانه اسرائیل بر عليه مردم مظلوم غزه خواستار پايان يافتن اين جنايت ها شد.
وي با ابراز تاسف از كشته شدن زنان و كودكان در غزه و با تاكيد بر اين كه ستاره گان فوتبال تنها ورزش كار نيستند، پيشنهاد كرد بازيكنان برجسته جهان براي اقامه صلح در سراسر جهان و غزه به پا خيزند.
كاكا كه به همراه تيم آث ميلان براي شركت در اردوي آماده گي در امارات به ثمر مي برد، افزود: «آماده است تا به مصدومان غزه كمك كند.»
وي چندين بار با ابراز تاسف از آنچه كه در غزه رخ مي دهد، اظهار كرد: «روح انسانيت از آنچه كه امروز در غزه رخ مي دهد، آزرده است.»
دوبي اسپورت كه گوشه هایي از مصاحبه كاكا را پخش كرد، با برجسته توصيف كردن سخنان وي، كاكا را يك ورزشكار با اخلاق و متعهد به روحيات انساني توصيف كرد.
حمايت كاكا از مردم بي دفاع غزه بازتاب گسترده اي در مطبوعات امارات و تلويزيون های منطقه داشته است و برخي از كاربران اينترنتي نيز در وبلاگ هاي شخصي شان و با ارسال پيام براي سايت هاي خبري، اين اقدام كاكا را ستوده اند و آن را با مواضع سران عرب در قبال اتفاقات غزه مقايسه كرده اند.
از مدت ها پيش مسلمان شدن كاكا بر سر زبان ها بوده است. اين بازيكن جوان تيم ملي برازيل تا حدودي به زبان عربي نيز آشنايي دارد و مطالعات زيادي در زمينه اسلام داشته است.


مهر
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسدخدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”