سپاهان از كاكا تقدير مي كند

در اين بخش مي‌توانيد در مورد اخبار و حوادث روز به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, MOHAMMAD_ASEMOONI, شوراي نظارت

ارسال پست
Novice Poster
Novice Poster
پست: 76
تاریخ عضویت: چهارشنبه 11 دی 1387, 9:51 am
سپاس‌های ارسالی: 25 بار
سپاس‌های دریافتی: 56 بار

سپاهان از كاكا تقدير مي كند

پست توسط ama.kh »

  از فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ برتر خواست به نمایندگان ایران در لیگ قهرمان آسیا به عنوان تیم های ملی نگاه کند. وی ادامه داد: سال گذشته سپاهان که نماینده فوتبال ایران در آسیا بود با اجحاف های بسیاری مواجه شد و برنامه ریزی نامناسب مسابقات لطمه زیادی به این تیم زد. امیدوارم امسال در حق 4 تیم ایرانی حاضر در لیگ قهرمانان آسیا اجحاف نشود زیرا ما برای دفاع از اعتبار فوتبال ایران در این مسابقات شرکت می کنیم و مسئولین فدراسیون می توانند با برنامه ریزی مناسب به موفقیت فوتبال باشگاهی ایران در قاره کهن کمک کند.

وی با اظهار تعجب از عملکرد صدا و سیما در اعلام خبر قرعه کشی لیگ قهرمانان تاکید کرد: صدا و سیما ابتدا گروههای B و C را اعلام کرد و من یک لحظه فکر کردم این گروه بر حرف A مقدم شده است. امیدوارم این برخوردها در یک خبر ساده که اصلا زیبا نبود در طول مسابقات دیگر تکرار نشود و ما شاهد عدالت رسانه ای از سوی صدا و سیما برای 4 نماینده ایران باشیم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان افزود: ما در 5 سال گذشته نماینده ایران در لیگ قهرمانان آسیا بودیم و به نوع بازی حریفان آشناییم و این موضوع که از لحاظ فنی ، اجرایی و اداری در شرایط بسیار خوبی قرار داریم به ما کمک می کند در این رقابت ها با هیچ مشکلی مواجه نشویم ضمن اینکه اصلا به این موضوع که برای انتقام از تیم خاصی(بنیاد کار ازبکستان) در مسابقات شرکت کنیم فکر نمی کنیم زیرا هدف بزرگی چون قهرمای را پیش رو داریم.

مدیرعامل باشگاه سپاهان اصفهان با محکوم کردن جنایت رژیم صهیونیستی در غزه تاکید کرد: سران عرب در جنگ لبنان بهانه شیعه بودن لبنانی ها را دستاویز قرار می دهند اما امروز آنها چه بهانه ای دارند؟ مایه خجالت است که سران عرب هیچ اقدامی در خصوص کشتار مردم غزه انجام نمی دهند.

ساکت با تقدیر ویژه از کاکا، ستاره برزیلی که موضع مقتدرانه ای مقابل جنایات رژیم صهیونیستی گرفت خاطرنشان کرد: ستاره بی بدیل فوتبال برزیل در میدان نشان داد یک جوانمرد واقعی است و بدون توجه به سانسورهای رسانه ای موجود به شدت مقابل اقدام وحشیانه اسرائیلی ها موضع گرفت . قطعا باشگاه سپاهان یک یادمان و هدیه نفیس از سوی مردم اصفهان و خانواده سپاهان برای این ورزشکار بزرگ ارسال خواهد کرد.

مدیر عامل باشگاه سپاهان اصفهان در پایان در مورد وضعیت تیم سپاهان در لیگ برتر گفت: همه دیدند چقدر زود اندیشه های فنی کاظمی در تیم سپاهان تاثیر مثبت خودش را گذاشت. ما یک پیروزی ارزشمند با ارائه بازی زیبا برابر استقلال کسب کردیم و سپس با وجود غایبان بسیار توانستیم عملکرد بسیار خوبی برابر صبا از خود به نمایش بگذاریم. قطعا روند موفقیت آمیز ما در بازیهای آینده نیز ادامه خواهد داشت تا ما بتوانیم به زودی به جمع مدعیان قهرمانی بپیوندیم. 
هيچ وقت از كسي كه هميشه موافق من بود چيزي ياد نگرفتم
ارسال پست

بازگشت به “اخبار و حوادث”