کمک در مورد پورت مخصوص سیم کارت در پشت باطری لپ تاپ

در اين بخش مي‌توانيد در مورد ديگر مباحث کامپيوتر به بحث بپردازيد

مدیران انجمن: MASTER, شوراي نظارت

Administrator
Administrator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 72635 بار
سپاس‌های دریافتی: 31667 بار
تماس:

Re: کمک در مورد پورت مخصوص سیم کارت در پشت باطری لپ تاپ

پست توسط Mahdi1944 »

Moslem6333
دليلي که به نظر بنده ميرسه عدم سازگاري درايور با نسخه‌ي Vista SP1 هست که شما نصب کرديد، نسخه‌ي جديد همين درايور رو از سايت خود Dell دريافت کنيد، فکر ميکنم اگر اين دوايس در سيستم شما وجود داشته باشه قابل استفاده خواهد شد، البته همونطور که ميدونيد Dell يک مدل رو در چندين کلاس با مشخصات و قيمتهاي متفاوتي طراحي ميکنه، که همگي از يک کيس و ظاهر استفاده ميکنند، ممکنه مدل مورد استفاده‌ي شما مدلي باشه که اين دوايس در اون وجود نداره و جاي اون به خاطر استفاده از کيس و پوسته‌ي مشترک روي لبتاپ شما وجود داره که در اين صورت احتمالا امکان اضافه کردن مودم مورد نظر رو خواهيد داشت (البته معمولا قيمتي حدود 90 هزار تومان دارند که اگر واقعا نياز داريد و واقعا دستگاه فاقد اون باشه، ميتونيد در اين مورد تحقيق کنيد)
زندگي صحنه يکتاي هنرمندي ماست هرکسي نغمه خود خواند و از صحنه رود
صحنه پيوسته به جاست خرم آن نغمه که مردم بسپارند به ياد

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | مجله الکترونيکي سنترال کلابز

[External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests] | [External Link Removed for Guests]

لطفا سوالات فني را فقط در خود انجمن مطرح بفرماييد، به اين سوالات در PM پاسخ داده نخواهد شد
Colonel II
Colonel II
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 5879 بار
سپاس‌های دریافتی: 12411 بار
تماس:

Re: کمک در مورد پورت مخصوص سیم کارت در پشت باطری لپ تاپ

پست توسط Solver »

Moslem6333, :-(

اگر ویستا هست که باید نصب بشه، البته به قول آقا مهدی ممکنه با ویندوز شما سازگار نباشه که می تونی از لینک هایی که گذاشتم نسخه خودش را دانلود کنید. من روی مدل 1520 نصب کردم، البته فقط باهاش SMS (فارسی) فرستادم خطش هم از همین همراه اول ها (دائمی) بود.

البته قبول دارم در چند کلاس ساخته میشه و هیچ بعید نیست طبق گفته آقا مهدی سیستم شما فاقد این Device باشد.
Personal Site: [External Link Removed for Guests]
ارسال پست

بازگشت به “متفرقه در مورد کامپيوتر”