طومار حمایت از برنامه 90 و عادل فردوسی پور

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

Re: طومار حمایت از برنامه 90 و عادل فردوسی پور

پست توسط nima20 »

زنده باد 90 زنده باد فردوسي پور :razz:
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

Re: طومار حمایت از برنامه 90 و عادل فردوسی پور

پست توسط nima20 »

  حمایت مهندس ضرغامي از فردوسي پور 


تصویر


دوستان خبر نخست امروز چهارشنبه، خبر موثقی از جلسه ای مهم در سازمان صداوسیما و تایید تفکرات عادل در برنامه نود و اعلام حمایت رئیس این سازمان از عادل فردوسی پور است.
مهندس عزت الله ضرغامی ضمن تاکید بر فعالیت پرقدرت نود در شبکه سه، دستور داده است در خصوص مسایل پیش آمده در برنامه دوشنبه شب گروهی مسئول بررسی دلایل قطع سرویس اس ام اس شده و همچنین گروه دیگری با مستندات و مدارک موجود ماجرای دستور تعلیق همکاری با نود را به وی گزارش دهند.
واکنش مناسب عزت الله ضرغامی به حمله مخالفان عادل به حدی بود که دیروز دیروز کیومرث معاون ویترینی سازمان ورزش در مصاحبه ضمن رد دستور تعلیق همکاری با برنامه نود، کلی از صداوسیما پاچه خواری کرده است.
خبر موثق دیروز عصر وبلاگ حمایت از عادل امروز تایید شد، به نحوی که اگر پنج شنبه و جمعه در بازیهای لیگ برتر دوربین های صداوسیما به ورزشگاه ها راه داده نشود، صبح شنبه قرارداد حق پخش تلویزیونی یک طرفه فسخ خواهد شد.
اما نکته مهم باید برای دوستان بالاترینی و حامیان عادل ادامه حمایت از عادل تا دوشنبه شب آینده و نشستن او بر روی صندلی اجرای این برنامه است.
برخی روزنامه نگاران ورزشی از تجهیز گروهی خبر می دهند که مبدع نام پدر ورزش ایران در راس آنها قصد دارد تیم برنامه نود را تغییر داده و خودش به عنوان مجری در راس آنها فعالیت کند.
با این حال ضمن اینکه جمعه برای حمایت عادل به ورزشگاه می رویم، تا دوشنبه آینده فعالیت ها خود را ادامه داده تا کسی وارد حریم عادل فردوسی پور و برنامه نود نشود
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 3309
تاریخ عضویت: شنبه 10 آذر 1386, 5:59 pm
سپاس‌های ارسالی: 3096 بار
سپاس‌های دریافتی: 11996 بار

Re: طومار حمایت از برنامه 90 و عادل فردوسی پور

پست توسط Mil@d »

همگی سنترالیهای عزیز انشالله فردا شب را فراموش نکنند و تا می توانند دوستان خود را که حتی به فوتبال علاقه ندارند به ارسال sms به نود تشویق کنید.

وعده ما فردا شب حدود ساعت 11

از ایران:200090
از خارج از ایران:200090

حتی اگر برنامه را نتوانستید ببینید عدد 1 را sms کنید.
  بی  
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 2371
تاریخ عضویت: شنبه 24 فروردین 1387, 11:03 pm
سپاس‌های ارسالی: 6261 بار
سپاس‌های دریافتی: 11083 بار

Re: طومار حمایت از برنامه 90 و عادل فردوسی پور

پست توسط yasermym »

  تحریم 90 و تأکید تربیت بدنی بر تعامل با  
 تصویر 

شایعه تحریم برنامه 90 از سوی سازمان تربیت بدنی اگرچه از حدود یک هفته قبل توسط برخی رسانه ها مطرح و حتی ادعا شد کهاین سازمان به دست اندرکاران تیم ملی فوتبال و تیم های استقلال و پرسپولیس تأکید کرده است حق حضور در این برنامه را ندارند اما معاون سازمان تربیت بدنی عصر روز سه شنبه با تكذيب خبر منتشر شده در این زمینه گفت: سازمان‌هاي صداوسيما و تربيت بدني، با تعامل مسايل خود را حل مي كنند و اجازه سوءاستفاده به برخي از افراد را نخواهند داد.

به گزارش رجانیوز، ماجرا از آنجا آغاز شد که در برنامه هفته قبل 90 محمد آخوندی عضو هیأت مدیره باشگاه پرسپولیس که سخنگوی سازمان تربیت بدنی نیز هست، پشت خط این برنامه پربیننده تلویزیونی آمد و از موضوع پیامک این برنامه انتقاد کرد. این انتقاد اما جرقه ای بود بر کشمکش لفظی وی و عادل فردوسی پور.

با این حال، از فردای پخش این برنامه، برخی رسانه ها از این مسئله به تقابل میان دولت و صداوسیما یاد کردند و حتی در برنامه بعدی 90، فردوسی پور افزایش تعداد پیامک ها را با توجه به اینکه مسابقه ای هم در کار نبوده، معنادار خواند. در همین حال، اخباری مبنی بر ابلاغیه فدراسیون فوتبال به هیأت های استانی مبنی بر عدم اجازه ورود دوربین 90 به رختکن ها و تحریم این برنامه از سوی تیم ملی فوتبال و تیم های استقلال و پرسپولیس منتشر شد.

در برنامه دوشنبه شب 90 نیز در حالی که فردوسی پور در هیأت یک مجری بی انگیزه حضور یافته بود اعلام شد که سیستم پیامک کار نمی کند و در حالی که عصر این روز یکی از سایت ها از وجود مشکل فنی در سیستم پیامک 90 خبر داده و پیش از این نیز چنین رخدادی سابقه دار بود، اما اخباری درخصوص تعمدی بودن این ماجرا به منظور انتساب آن به دولت و کشدار کردن قضیه منتشر شد.

با این حال، كيومرث هاشمي معاون سازمان تربیت بدنی در واکنش به این رخدادها ضمن تکذیب تحریم برنامه 90ف با بيان اين كه متأسفانه بحث‌هاي كارشناسي و برخي مسائل مطرح شده ميان مسئولان يكي از فدراسيونهاي ورزشي و سازمان صداوسيما محملي براي افراد مغرضي شده است كه از آب گل آلود ماهي بگيرند و بغض و كينه خود را آشكار كنند، گفت: سازمان صداوسيما به عنوان رسانه ملي همواره يار و ياور ورزش كشور بوده و نقشي انكارناپذير در رشد و توسعه ورزش داشته است و سازمان تربيت بدني همواره قدردان زحمات مديران رسانه ملي بوده و در طي 3 سال گذشته تعامل كاملي ميان اين 2 سازمان بزرگ برقرار بوده است، اما مطرح شدن برخي مسائل از سوي بخشي از جامعه ورزش و تلاش براي اصلاح برخي رويه ها، زمينه اي را فراهم كرد تا افرادي با برنامه ريزي به سوء استفاده از آن پرداخته و موضوعي كاملاً كارشناسي و اختلاف نظر عادي را به مسايلي خارج از حيطه ورزش و رسانه منتسب كرده و از اين فضا براي تخريب و تضعيف هر دو سازمان استفاده كند.

معاون سازمان تربيت بدني با بيان اين كه طي روزهاي گذشته در جلسات مديران 2 سازمان دغدغه هاي طرفين مطرح و با بحث و تبادل نظر به نتايج بسيار خوبي در حل و فصل مسايل رسيده ايم، افزود: قطعاً جامعه ورزش كشور همان گونه كه با همه وجود در راستاي توسعه ورزش و كسب افتخار براي ايران تلاش مي كند، پذيراي نظرات و انتقادات كارشناسان دلسوز بوده، هست، خواهد بود و اصولاً بر خلاف برداشت هاي اشتباه و اظهارنظرهاي غلط روزهاي گذشته، در مسير تقابل با هيچ رسانه اي گام بر نمي دارد.

در عين حال سازمان تربيت بدني به عنوان متولي ورزش كشور صيانت از حقوق خانواده بزرگ ورزش و پاسداري و مراقبت از فضاي فرهنگي ورزش را وظيفه خود دانسته و در اين راه از تلاش براي از بين بردن برخي موانع در پيشرفت فرهنگي ورزش فروگذار نخواهد كرد.

هاشمي افزود: قطعاً افرادي كه اين روزها در صدد سوءاستفاده از برخي مباحث مطرح شده هستند، بدانند كه سازمان هاي صداوسيما و تربيت بدني در راستاي اهداف نظام با تعامل و همكاري گام برمي دارند و اجازه سوءاستفاده را به اين افراد نخواهند داد.

[External Link Removed for Guests]
دانستني که تو را اصلاح نکند گمراهي است. حضرت علي (ع)

تصویر

 [FONT=tahoma, Verdana, Helvetica, Arial, sans-serif][COLOR=#444444]==================================
دانلود مقاله در
انجمن علمي تامين رايگان مقالات گيگا پيپر
[External Link Removed for Guests]
==================================    
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”