آراگونز: اطمينان دارم كه فرانسه را شكست مي‌دهيم!

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Old Moderator
Old Moderator
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 12 بار
سپاس‌های دریافتی: 22 بار

آراگونز: اطمينان دارم كه فرانسه را شكست مي‌دهيم!

پست توسط hamed6248 »

سرمربي تيم ملي فوتبال اسپانيا از پيروزي برابر فرانسه قهرمان سابق جهان و صعود به مرحله يك چهارم نهايي رقابت‌هاي فوتبال جام جهاني ‪۲۰۰۶‬ آلمان، ابراز اطمينان كرد.
به‌گزارش خبرگزاري رويترز از كامن، "لوييس آراگونز" در يك كنفرانس خبري گفت: به تيمم اعتماد بسياري دارم، اول به خاطر اينكه وظيفه من اطمينان و اعتماد به تيم است و بعد به دليل اينكه معتقدم اين تيم صعود مي‌كند.
اين مربي ‪ ۶۷‬ساله با اشاره به پيروزي يك بر صفر اسپانيا مقابل عربستان سعودي در آخرين مسابقه مرحله گروهي خود، اظهار داشت: براي موفقيت در جام جهاني بايد تيم‌هاي خوب را شكست داد و بدون ترديد فرانسه تيم بسيار خوبي است اما براي قهرماني بايد پيروز شويم. فرانسه تيم خوبي است اما شكست ناپذير نيست.
اسپانيا كه هر سه مسابقه مرحله گروهي را با پيروزي پشت سر گذاشته است، سه‌شنبه در هانوفر به مصاف فرانسه مي‌رود.
فرانسه نيز با تساوي مقابل سوييس و سپس كره جنوبي و پيروزي ‪ ۲‬بر صفر برابر توگو به دور بعد صعود كرده است.
آراگونز افزود: اصلي‌ترين نگراني من آمادگي بازيكنان اسپانياست تا حريف. حريف ما تيم خوبي است اما اگر با قدرت بازي كنيم مي‌توانيم آنها را شكست دهيم. بازيكنان بايد مقابل فرانسه با سرعت و خلاقت بيشتري بازي كنند. با توجه به توانايي‌هاي فرانسه، كار ما براي حفظ توپ مشكل‌تر از مسابقات قبلي خواهد بود.
اسپانيا يكي از جوانترين تيم‌ها و فرانسه يكي از باتجربه‌ترين تيم‌هاي حاضر در جام جهاني ‪ ۲۰۰۶‬را در اختيار دارد.
سرمربي اين تيم ادامه داد: اگر چه بازيكناني مانند "زين‌الدين زيدان" ‪ ۳۴‬ساله نمي‌توانند در اوج باشند اما هنوز توانايي تغيير نتيجه مسابقه را دارند. او هنوز بسيار خطرناك است. اكنون زمان ارزيابي بازيكنان و مربيان است. تاكنون حريفان ضعيف‌تري داشتيم اما از اين به بعد تيم‌ها تقريبا در يك سطح هستند.
فرانسه و اسپانيا آخرين بار در مرحله يك چهارم نهايي مسابقات يورو ‪ ۲۰۰۰‬برابر هم قرار گرفتند كه با پيروزي ‪ ۲‬بر يك فرانسوي‌ها پايان يافت.
يا رب نگاه تو عشق زندگي است بنماي که زندگي يعني عاشقي
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”