میلان و 40 میلیون برای سوارز

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Major
Major
نمایه کاربر
سپاس‌های ارسالی: 80 بار
سپاس‌های دریافتی: 238 بار

میلان و 40 میلیون برای سوارز

پست توسط samanrossonero »

تصویر

عملكرد مهاجم اهل كشور اروگوئه آژاكس یعنی لوئيس سوارز تا به امروز فوق العاده بوده است. او توانسته است در 44 بازی 22 گل برای باشگاهش به ثمر برساند. وی همچنین در 16 دیداری كه برای تیم ملی اروگوئه به میدان رفته است، 8 بار دروازه حریفان كشورش را گشوده است. با توجه به چنین كارنامه درخشانی نباید زیاد تعجب كرد، اگر پیشنهادات نجومی برای جذب این بازیكن به سوی آمستردام روانه شوند.
یك برنامه تلویزیونی هلندی از پیشنهاد باشگاه آث میلان ایتالیا خبر می دهد كه حاضر است برای جذب سوارز 40 میلیون یورو بپردازد.
در این میان خبرهایی نیز از تمایل باشگاه والنسیا برای به خدمت گرفتن این ستاره 22 ساله به گوش می رسد.

در هر صورت به نظر می رسد كه لوئيس سوارز دیر یا زود آمستردام را ترك خواهد كرد. او در این باره چنین می گوید: «این آرزوی من است كه بتوانم روزی در باشگاه هایی نظیر رئال مادرید و یا بارسلونا توپ بزنم. خیلی دلم می خواهد كه جا پای بازیكنانی نظیر اشنایدر، فان در فارت و ابراهیمویچ بگذارم. البته باید بگویم كه من در آژاكس نیز بسیار راضی هستم و دلم می خواهد قبل از ترك آمستردام، به همراه آژاكس قهرمان لیگ هلند شوم تا با خاطره ای خوش از این تیم بروم.»

منبع: آرین اسپورت دات كام
(( خدا دوست دارد آن لب که ببوسد نه آن لب که از ترس دوزخ بپوسد

خدا دوست دارد من و تو بخندیم نه در جاهلیت بپوسیم بگندیم ))

تصویر تصویر تصویر
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”