تاپیک جامع دربی 66

در اين بخش ميتوانيد درباره كليه مسائل ورزشي به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

Re: تاپیک جامع دربی 66

پست توسط nima20 »

سه امتیاز از پرسپولیس می گیریم/ از قضاوت داور ایرانی حمایت می کنیم
سرپرست تیم فوتبال استقلال با ابراز رضایت از شرایط مطلوب این تیم قبل از دیدار با پرسپولیس گفت: با توجه به شرایط استقلال تنها برای کسب سه امتیاز به دیدار حریف دیرینه خود می رویم.
علی نظری جویباری که در حاشیه تمرین عصر امروز تیم فوتبال استقلال با خبرنگار مهر گفتگو می کرد ضمن بیان این مطلب به آخرین وضعیت این تیم در آستانه دربی تهران اشاره کرد و گفت: استقلال شرایط مساعدی دارد و بازیکنان از هر لحاظ آماده دیدار با پرسپولیس هستند.

وی ادامه داد: قصد داریم تا فردا پاداش عقب افتاده بازیکنان را پرداخت کنیم تا از نظر روانی در شرایط مطلوبی قرار گیرند و آماده دیدار با پرسپولیس شوند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال از قضاوت داور ایرانی در این دیدار استقبال کرد و گفت: همه ما باید به داور ایرانی احترام بگذاریم و زمینه قضاوت مطلوب او در دیدار این دو تیم پرطرفدار را فراهم کنیم.

وی خاطر نشان کرد: مطمئن باشید اگر داور این دیدار ایرانی باشد ما نهایت همکاری را با او خواهیم داشت و اجازه نمی دهیم که از طرف تیم استقلال هیچ حرف و حدیث و اعتراض در خصوص داوری بوجود بیاید.

نظری جویباری ادامه داد: اگر داور این بازی صددرصد ایرانی است باید با تدابیری ویژه از سوی صدا و سیما و رسانه های ورزشی فرهنگ سازی شود تا تماشاگران برای قضاوت وی از نظر روحی و روانی آماده شوند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال با بیان اینکه از لیدرهای این باشگاه خواسته اند تا در دیدار روز جمعه فقط استقلال را تشویق کنند گفت: از آنها خواسته ایم که تا حواشی دامن نزنند و تنها به تشویق بازیکنان و کادر فنی تیم خود بپردازند.

جویباری در ادامه با رد ذهنیتی که می گوید تیم ضعیف تر در دربی موفق تر است گفت : من مخالف این صحبت ها هستم که می گویند هر تیمی که در طول فصل کمی ضعیف تر نتیجه گرفته قطعا در بازی دربی موفق تر خواهد بود. انشاءالله در روز جمعه این قضیه به اثبات خواهد رسید.
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

Re: تاپیک جامع دربی 66

پست توسط nima20 »

وینگادادراولین تمرین پرسپولیس:
حضور در پرسپولیس چالش بزرگی است/ امیدوارم جانشین خوبی برای پروین باشم
سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس حضور در این تیم را چالشی بزرگ برای خود خواند و گفت: امیدوارم بتوانم با مجموعه فعلی به موفقیت دست یابم.
به گزارش خبرنگار مهر، نلو وینگادا در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: حضور در پرسپولیس چالشی بزرگ و خوب برای من بود. برای من بسیار مهم است که سابقه مربیگری در تیم بزرگی چون پرسپولیس را داشته باشم.

وی ادامه داد: برای من و هر فرد دیگری که با پرسپولیس کار می کند خیلی مهم است که در این تیم بزرگ حضور و سابقه داشته باشد. من افتخار می کنم که در تیم پرسپولیس مربیگری خواهم کرد.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز امیدواری از آینده تیم فوتبال پرسپولیس یاد کرد و گفت: امیدوارم در کنار کادر فعلی تیم فوتبال پرسپولیس که تا امروز موفق کار کرده و نتایج قابل قبولی به دست آورده، بتوانم موفق بوده و موثر واقع شوم.

خبرنگاری از سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص شناختش از فوتبال ایران پرسید که وی گفت: من در مردادماه با تیم اردن در مسابقات غرب آسیا به دیدار نهایی رسیدم و برای کسب قهرمانی با تیم ایران روبرو شدیم . شناخت من از فوتبال ایران به همان بازی و دیدارهایی که در هفته اخیر از بازیهای لیگ تماشا کرده ام، باز می گردد.

وی خود را جزیی از مجموعه پرسپولیس خواند و گفت: من جزیی از تیم فوتبال پرسپولیس هستم و تیم را در بازی با استقلال همراهی خواهم کرد. در این چند روز استراتژی تیم را برای بازی روز جمعه تعیین خواهم کرد.

وینگادا در ادامه از حضور یک مربی و بدنساز پرتغالی در کادر فنی تیم پرسپولیس خبر داد و در خصوص مربیان فعلی این تیم گفت: افرادی که در موفقیت تیم نقش داشته اند باید در کنار ما باشند. من برای کمک به پرسپولیس آمده ام نه برای جدا کردن و کنارگذاشتن. سعی می کنم به نحو احسن از همکاری دستیاران ایرانی و خارجی خود استفاده کنم.

وی خاطرنشان کرد: مطمئنا کسی که سابقه حضور در پرسپولیس را داشته و این تیم را هدایت کرده مربی بزرگی است. من نام مربیانی چون پروین را شنیده ام و امیدوارم بتوانم جانشین خوبی برای آنها باشم.

سرمربی پرتغالی تیم فوتبال پرسپولیس در خصوص حضور این تیم در مسابقات لیگ قهرمانان آسیا گفت: تا زمان آغاز این مسابقات 40 تا 50 روز فرصت باقی است. اولویت ما در حال حاضر با دیدارهای پیش رو است.

وینگادا خاطرنشان کرد: می دانم استقلال صدرنشین لیگ است و بهترین خط حمله لیگ را در اختیار دارد و با 9 امتیاز از تیم ما پیش است اما ما ناامید نیستیم و در 9 بازی آینده تلاش می کنیم تا به جایگاه این تیم برسیم.

وی در ادامه از تمایل خود به ارائه فوتبال هجومی یاد کرد و گفت: زمانی که توپ دست ما باشد و زمانی که نباشد دفاع. من زمانی که بازیکن بودم دوست داشتم گل بزنم و همین علاقه را در زمان مربیگری ام دارم و به دنبال ارائه فوتبال هجومی هستم.
Fast Poster
Fast Poster
نمایه کاربر
پست: 266
تاریخ عضویت: سه‌شنبه 7 خرداد 1387, 12:17 pm
سپاس‌های ارسالی: 120 بار
سپاس‌های دریافتی: 580 بار

Re: تاپیک جامع دربی 66

پست توسط nima20 »

عباس انصاریفرد :
تا پایان فصل به وینگادا فرصت می دهیم / هنوز هم می گویم دربی را می بریم
مدیرعامل باشگاه پرسپولیس با بیان اینکه امیدوار است تیم فوتبال این باشگاه با نلو وینگادا به نتایج قابل قبولی دست پیدا کند گفت: برای تمدید بخش دوم قراردادمان تا پایان لیگ هشتم به وی فرصت می دهیم.
به گزارش خبرنگار مهر، عباس انصاریفرد در حاشیه تمرین امروز تیم فوتبال پرسپولیس با بیان این مطلب در جمع خبرنگاران افزود: امروز نلو وینگادا در محل تمرینات تیم به بازیکنان معرفی شد و از فردا کار خود را رسما آغاز خواهد کرد. از آنجایی که برنامه تمرینات تیم از قبل تعیین شده بود، امروز تیم را پیروانی تمرین می دهد و سرمربی جدید پرتغالی ما در کار آماده سازی تیم نظارت می کند و از فردا تمرینات را زیر نظر می گیرد.

وی با تاکید بر اینکه رهبری تیم فوتبال پرسپولیس در دربی شهر تهران را وینگادا برعهده خواهد داشت افزود: آقای پیروانی با توجه به رهبری تیم در بازیهای اخیر، نقش اول را در دربی برای کمک به وینگادا برعهده خواهد داشت.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه از حضور دو مربی جدید در تیم فوتبال این باشگاه خبر داد و گفت: وینگادا را در امر هدایت تیم ، یک دستیار و یک مربی بدنساز همراهی خواهند کرد. دستیار این مربی پرتغالی امروز در تمرینات حضور خواهد داشت و مربی بدنساز از فردا به جمع ما ملحق خواهد شد.

وی در خصوص چگونگی همکاری اعضای کادر فنی پرسپولیس با مربیان جدید این تیم گفت: طبق قراردادی که با وینگادا منعقد کرده ایم عابدزاده و پیروانی کماکان در کادر فنی حضور خواهند داشت. در خصوص ادامه همکاری سعداوی و کماسی نیز وینگادا به عنوان سرمربی تیم تصمیم گیری خواهد کرد. اگر وینگادا نظری روی این دو مربی نداشته باشد از وجود آنها در قسمتهای دیگر باشگاه استفاده خواهیم کرد.

انصاریفرد با تاکید بر اینکه پروسه استخدام مربی خارجی پس از جدایی افشین قطبی از تیم فوتبال پرسپولیس آغاز شده بود، افزود: زمانی که قطبی از پرسپولیس رفت مسئولان باشگاه پرسپولیس به دنبال مربی خارجی بودند و در این راستا مذاکراتی نیز با مربیان مختلف انجام شد که در نهایت توافق نهایی با وینگادا به عمل آمد. حضور وینگادا در پرسپولیس ناگهانی نبود و همانطور که گفتم طی یک دوره پس از جدایی قطبی آغاز شده بود.

وی با تاکید بر اینکه وینگادا تا پایان فصل جاری به همکاری خود با تیم فوتبال پرسپولیس ادامه خواهد داد گفت: وینگادا تا پایان فصل به کار خود ادامه می دهد. پس از پایان رقابتهای فصل جاری در خصوص تمدید قرارداد وی تصمیم گیری خواهیم کرد. امیدوارم عملکرد وی به گونه ای باشد که بتوانیم کماکان این مربی پرتغالی را در کنار خود داشته باشیم.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس با تشریح اهداف خود در این باشگاه گفت: اهداف من در باشگاه پرسپولیس بلند مدت است. من به چیزهای مهمتر و بزرگتر از نتایج برخی از بازیها فکر می کنم. البته نمی توانیم از نتایج تیم در مسابقات داخلی و خارجی نیز غافل باشیم چرا که بی تفاوتی ما به نتایج تیم ممکن است حساسیت و ناراحتی هوادارانمان را به دنبال داشته باشد.

وی با تاکید بر اینکه بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس متحد و منسجم هستند تا ناکامیهای اخیر در لیگ را جبران کرده و به نتایجی شایسته در لیگ قهرمانان آسیا دست یابند، افزود: امیدوارم با حضور وینگادا بتوانیم به جایگاهی در خور و شان پرسپولیس دست یابیم.

انصاریفرد با اشاره به اینکه وینگادا قراردادی یک و نیم ساله با پرسپولیس دارد که در سال دوم با توافق طرفین تمدید خواهد شد، افزود: تا پایان فصل به وینگادا فرصت می دهیم و پس از آن با بررسی نتایج تیم در خصوص تمدید قرارداد وی تصمیم گیری خواهیم کرد.

مدیر عامل باشگاه پرسپولیس در ادامه خطاب به هواداران پرسپولیس گفت: ما همیشه از هواداران پرسپولیس خواسته ایم که با تمام وجود از تیم خود حمایت کنند و به تشویق تیم بپردازند. تاکید ما بر این است که برد و باخت نباید مهم باشد و هواداران پرسپولیس فقط باید به تشویق و حمایت تیم خود بپردازد.

انصاریفرد با ابراز امیدواری از اینکه دو تیم پرسپولیس و استقلال در روز جمعه بازی جذابی را به نمایش بگذارند از هواداران این تیم خواست صرف نظر از نتیجه حاصل تنها به تشویق تیم خود بپردازند.

وی در خصوص احتمال حضور داور ایرانی در دربی شصت و شش گفت: ما همیشه از بازیکنان خواسته ایم داور مسابقه چه ایرانی باشد چه خارجی احترام بگذارند و به حواشی و اتفاقاتی که پیرامون مسابقه رقم می خورد، توجه نداشته باشند و به حواشی دامن نزنند.

عباس انصاریفرد در پاسخ به این پرسش که هنوز هم روی حرفش که گفته بود " پرسپولیس پیروز دربی است " هست؟ گفت: بنده این اظهار نظر را به عنوان مسائل حاشیه ای و کری خواندن نزدم و اعتقاد دارم این دربی را خواهیم برد. بنده هم به عنوان مدیرعامل باشگاه نمی توانم اظهار نظری غیر از این داشته باشم.
ارسال پست

بازگشت به “انجمن ورزش”