آخر هفته با تلویزیون

در اين بخش مي‌توانيد در مورد کليه‌ي مباحث فيلم و سينما به بحث بپردازيد

مدیر انجمن: شوراي نظارت

ارسال پست
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه 4 بهمن 1387, 7:36 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

آخر هفته با تلویزیون

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

فیلم های سینمایی کمربند قرمز، ردپایی در بزرگراه، ببرسنگی ، حرفه ای، عقاب نیمه شب ،جستجو در جزیره، امپراطور شمال ، برنامه کاری و خواب برفی پنجشنبه و جمعه پخش می شود.
به گزارش شبكه خبر به نقل از روابط عمومی سیما، فیلم سینمایی کمربند قرمز به کارگردانی دیوید ممت پنجشنبه اول اسفند ساعت 22 از برنامه سینما یک شبکه یک سیما پخش می شود.

عصر روز جمعه ساعت 16 فیلم تلویزیونی‌«ردپایی در بزرگراه» به کارگردانی حسین تبریزی و تهیه کنندگی علی اصغر صدیقی از شبکه یک سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی «ببر سنگی» محصول سال 1977 هنگ کنگ، پنجشنبه اول اسفند ساعت 23/30 از شبکه دو سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی «حرفه ای» ساخته اسماعیل فلاح پور جمعه دوم اسفند ساعت 17/30 از شبکه دو سیما روی آنتن می رود.

پنجشنبه شب ساعت 20 فیلم سینمایی «عقاب نیمه شب» ساخته ایزورو نارو شیما از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی«جستجو در جزیره» به کارگردانی مهدی صباغزاده جمعه شب ساعت 23 از شبکه سه سیما پخش می شود.

فیلم سینمایی «امپراطور شمال» به کارگردانی رابرت الدریچ فردا ساعت 15/40 از برنامه «سینما4» پخش می شود.

فیلم سینمایی «برنامه کاری» ساخته لارنت کونته جمعه دوم اسفند ماه ساعت 20/30 از برنامه "سینما چهار" شبکه چهار سیما پخش می شود.

عصر روز جمعه ساعت 13/30 فیلم تلویزیونی «خواب برفی» از شبکه تهران پخش می شود.
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه 4 بهمن 1387, 7:36 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

Re: آخر هفته با تلویزیون

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

پایان هفته با فیلم های سینمایی تلویزیون
15 اسفند 1387
6 فیلم اکشن در روزهای پایانی این هفته از شبكه های تلویزیون پخش می شود.
به گزارش شبكه خبر به نقل از واحد مركزی خبر، شبكه اول فیلم اكشن و جنایی نارك را امشب در قالب سینما یك ،ساعت 22 پخش می كند.

این فیلم محصول سال 2002 آمریكا و كاناداست و دن لیس، جیسون پاتریك و لیوید آدامز در آن بازی كرده‌اند ؛ این فیلم در بسیاری از كشورهای جهان به علت صحنه‌های خشونت‌ بار برای تماشای بینندگان زیر 18 سال نامناسب تشخیص داده شده ‌است.

همچنین فیلم تلویزیونی شاید دوست، شاید دشمن فردا جمعه ساعت 16 از شبکه اول سیما پخش می‌شود. این فیلم به کارگردانی مجید تربتی‌فرد و بر مبنای فیلمنامه‌ای از حسین آقاجانی ساخته ‌شده است و در آن بازیگرانی چون بیژن امکانیان، کمند امیرسلیمانی، رامین راستاد و سولماز غنی به ایفای نقش پرداخته‌اند.

شبكه2
فیلم اكشن و جنایی" مبارز هزار چهره" امشب پنجشنبه ساعت 23 و 45 دقیقه از شبكه دو سیما پخش می شود. این فیلم هنگ كنگی محصول سال 1975 است و هِش لی‌پو آن را كارگردانی كرده ‌است. کان تای چن و شِن چان بازیگران این فیلم هستند.

شبكه سه
شبكه 3 فیلم سینمایی "شکار مرگ" محصول سال 1981 آمریکا را برای پخش در روز پنجشنبه ساعت 20 درنظر گرفته است؛ این فیلم به کارگردانی پیتر هانت و با بازی چارلز برانسون، لی ماروین و اندرو اسیتونز تهیه شده است .

هم‌چنین فیلم سینمایی اكشن "جنگجویان بزرگ " جمعه 10 صبح از این شبكه پخش می‌شود. این فیلم محصول سال 1987 هنک کنگ است و دیوید چونگ آن را كارگردانی كرده‌است. در این فیلم مایکل یو، ریچارد ان جی، لوول لو و چیندی بازی كرده‌اند.

فیلم سینمایی "عنکبوتی آمد" محصول2001 آمریکا، آلمان و کانادا نیز ساعت 23 جمعه شب پخش می شود. این فیلم اكشن و جنایی به کارگردانی لی تاناهوری و با بازی مورگان فریمن و مونیکا پاتر، تهیه شده است.

شبكه چهار
شبكه چهار نیز فیلم سینمایی" آلیس" را جمعه ساعت 20 و 30 دقیقه در قالب برنامه سینما چهار پخش می کند ، آلیس محصول سال 2005 پرتغال است و جایزه بزرگ كن را در همین سال دریافت كرده ‌است. ماركو مارتینس كارگردانی و نونو لوپز، بیتریز باتاردا و میگوئل گیلهرم بازی در این فیلم را به عهده دارند.

شبكه تهران
شبكه تهران ساعت 13 و سی دقیقه جمعه این هفته فیلم تلویزیونی "هرگز رهایم نکن" به کارگردانی مسعود فرخنده را برای پخش در نظر گرفته است. فیلمنامه هرگز رهایم نکن را حامد عنقا نوشته و رامبد شکرآبی، محمد عمرانی، شیوا خسرومهر، شبنم معززی، محمد ابهری و رزا آرایش نقش‌های اصلی این فیلم را ایفا کرده‌اند.
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
Captain
Captain
نمایه کاربر
پست: 875
تاریخ عضویت: جمعه 4 بهمن 1387, 7:36 pm
محل اقامت: شهرکرد
سپاس‌های ارسالی: 1385 بار
سپاس‌های دریافتی: 3738 بار
تماس:

Re: آخر هفته با تلویزیون

پست توسط sayeh_roshan_1988 »

 1389/10/15
12 فیلم سینمایی و تلویزیونی ، روزهای پنجشنبه و جمعه از شبکه های مختلف سیما پخش می شود . فیلم های سینمایی و تلویزیونی « مدافع » ، « آذر، پایان پاییز» ، « قند تلخ » ، « بهترین بازی دنیا » ، « نابودگر 4 » ، « شی نوبی» ، « چاشنی بمب» ، « گرگ های واشنگتن » ، « جنایت کسب و کار ماست » ، « توفان کامل » ، « مسافرین زندگی » و « رالی » فردا و پس فردا ازشبکه های یک ، دو، سه ، چهار، تهــران و سیمای استان ها پـخش می شـود.شبکه یک فیلم سینمایی « مدافع » محصول سال 2009 کشورهای آمریکا ، انگلیس و کانادا را به کارگردانی پیتر استبینگفر برای ساعت 22 در نظر گرفته است .فیلم تلویزیونی « آذر، پایان پاییز» به کارگردانی سعید ابراهیمی فر و تهیه کنندگی علیرضا سبط احمدی جمعه ساعت 15 و 30 دقیقه ازشبکه یک روی آنتن می رود .این فیلم با بازی بهنازجعفری ، بهروزبقایی و قربان نجفی ازتولیدات گروه فیلم های تلویزیونی شبکه یک سیماست .فیلم تلویزیونی « قند تلخ » روز جمعه ساعت 17و 45 دقیقه از شـبکه دو پخش می شود .در این فیلم یکتا ناصر، رضا توکلی ، رامتین خداپناهی و محسن اشرافی ، به کارگردانی محمد عرب و تهیه کنندگی اردشیرایران نژاد ، بازی کرده اند .فیلم سینمایی « بهترین بازی دنیا » نیز جمعه ساعت 23ازشبکـه دوسیما پخش می شود .« بهترین بازی دنیا» به کارگردانی بیل پاکسون و تهیه کنندگی دیویدبلاکر محصول آمریکا در سال 2005 است .شـبکه سه هم فیلم سینمایی « نابودگر4 » را برای ساعت 24 پنجشنبه درنظرگرفته است .کریستین بل، سام ورتینگتون و آنتونی یل چین درفـیـلـم سینمایی « نابودگر4 » به کارگردانی مک گینـتی محصول سال 2009 کشور آمریکا به ایفای نقش پرداختند .همچنین ساعت 10و 15 دقیقه جمعه ،‌ فیلم سینمایی « شی نو بی » ازشبکه سه سیما روی آنتن می رود .فیلم سینمایی « شی نو بی » محصول چین در سال 2007 ساخته شده است.فیلم سینمایی « چاشنی بمب » نیز كه محصول سال 2003 آلمان و آمریکا است ، به کارگردانی جاناتان فرید من ازشبکه سه سیما پخش می شود.شبکه چهار فیلم سینمایی « گرگ های واشنگتن» را پنجشنبه ساعت 15 و 40 دقیقه پخش می کند .خاویرباردم ، ادوارد فرناندز، ارنستو آلتریو ، آلبرتوسن خوان و خوزه سانچو درفیلم سینمایی « گرگ های واشنگتن » به کارگردانی ماریو باروسومحصول سال 1999 اسپانیا به ایفای نقش پرداختند .همچنین فیلم سینمایی « جنایت کسب و کار ماست» جمعه ساعت 20 و 30 دقیقه درقالب برنامه «سینما4» روی آنتن می رود .کاترین فرات درفیلم سینمایی « جنایت کسب و کارماست » به کارگردانی پاسکال توماس محصول سال 2008 فرانسه به ایفای نقش پرداخته است.شـبکه تهران فیلم سینمایی « توفان کامل » را به کارگردانی ولفگانگ پیترسون 30 دقیقه بامـداد جمعه پخش می کند .این فیلم محصول سال 2000 کشورهای آمریکا و آلمان است و در ژانرماجراجویی ، درام ، حادثه ای و مهیج ساخته شده است .فیلم سینمایی « مسافرین زندگی » ساعت 13 و 30 دقیقه جمعه از شبکه تهـران روی آنتن می رود .این فیلم، محصول سال 2005 آمریکا در ژانر درام و وسترن به کارگردانی مایکل لندن جی آر ساخته شده است .سـیـمای اسـتـان ها هم فیلم سینمایی « رالی » را برای ساعت 13و 30 دقیقه جمعه در نظرگرفته است ، حسن جوهرچی و فرهاد بشارتی درفیلم سینمایی « رالی » به کارگردانی افشین اربابی در ژانر اجتماعی بازی کرده اند. 
[External Link Removed for Guests]

[External Link Removed for Guests]

کارت پستال درخواستی اعضای سنترال
ارسال پست

بازگشت به “فيلم و سينما”